Kam zmizel můj sýr?

Kam se poděl můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v "Bludišti", kde hledají "Sýr". Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme - organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich, která se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Příběh je určený pro všechny věkové skupiny. Můžete jej přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257540/kam-zmizel-muj-syr-257540.jpg 3.8333
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Baroque partners

Who moved my cheese?

Kniha Kam zmizel můj sýr?

Balsekar

Jedna myšlenka - motivace ke změně, je roztažena na desítky stran. Bestsellerem, proč? Tři hvězdy za snahu a zábavu na pár jízd tramvají.. :-)

MaggieR

Odporúčam aj pre deti.

Aleh

Takové krátké zastavení a zamyšlení na naší cestě životem. Autor krásně připodobnil život k bludišti. Bloudíme a hledáme každý tak trochu něco jiného. Všichni si přejeme zdraví, dlouhý život. Někdo vidí svou cestu v pracovním naplnění, někdo ve společenském uznání a někdo hledá v životě především krásu okamžiku, jedinečnost a radost z maličkostí. Takové zastavení nám neuškodí, abychom si srovnali naše myšlenky a ujasnili si, co vlastně od života chceme.

LadyHip

Nadčasové a velmi výstižné

TamaraKrejčí

Výborná mini knížečka, která mi zabila nudu v čekárně u lékaře. Znáte to, jste objednání, ale..prostě přečtete knížku..???????? ale jak jsem už napsala, dobré, poučné čtení. Asi je to v životě tak..

JancaMia

kniha která vás krásně povede :)

Veth

Možná je to i tím, že jsem podobných knih četl už mnoho, ale dílo mě moc nezaujalo, spousta obecných myšlenek a pro mě nic revolučního. Dočetl jsem jen kvůli "zářezu na pažbě" do své sbírky knih a proto, že jsem si ji koupil.

Hvězdinka

Bajka pro dospělé, pro někoho možná návod či nakopnutí něco udělat. Z knihy jsem se nedozvěděla nic nového. Učinit ten pomyslný krok je jen a jedině v mé hlavě a k tomu mi kniha nepomůže....

Spencer Johnson
americká, 1940