Bezbranná

Juliina matka si usmyslela, že její dcerka je nemocná. Jak lépe by se jinak stala středem pozornosti? Tak trápila Julii hlady, aby svá tvrzení nějak podložila. A tak Julie nezná nic jiného, než jen bolestivé testy, operace a to vše úplně zbytečně. Autorka si prošla peklem, ale i po tolika letech se dokázala postavit na vlastní nohy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27920/bezbranna-xat-27920.jpg 3.896
Literatura světová, Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Ikar (ČR)

Sickened, 2004

Kniha Bezbranná

Sabina335
07.04.2020

Kniha mi naprosto vyrazila dech. Šokující zpověď autorky, která popisuje, jak byla v dětství "mučena" vlastní matkou, která si usmyslela, že je její dcera nemocná. Celou dobu jsem s autorkou velmi soucítila a ne jednou jsem u knihy brečela.

sissina
11.08.2019

Poutave ikdyz smutné, cetla jsem.jednim dechem

mišák1262
04.02.2018

kniha se četla dobře pekně napsaná a zároven se mi to nečetlo přijemně je to smutný přiběh s docela dobrým koncem pro mě ale autorka to jistě nemá lehké v životě. Uděluji 5 hvězd i když je to velice smutný přiběh.

Irsaf
16.12.2017

Nečetla se mi moc dobře.

evca7271
10.07.2017

Pekna knizka,ale blbe napsane

Petra186
29.06.2017

O tomto syndromu jsem slyšela poprvé. Velmi smutný příběh dívky, která si následky nese do dospělého věku. Kniha se mi četla sama.

MiliKry
13.03.2017

Kniha je zvláštně napsaná, né moc dobře se četla. Příběh ze života je velmi smutný.

Jája92
19.02.2017

Pro mě naprosto šokující kniha, s Münchhausenovým syndromem jsem se setkala poprvé, neumím si představit, jak těžké muselo s takovými rodiči vyrůstat, ale velký obdiv za to, že to zvládla