Petra186 Petra186 komentáře u knih

Ivan je jen jeden Ivan je jen jeden Katherine Applegate

Četla jsem dceři, nezaujala nás. Nedočetli jsme. Možná tomu dám ještě někdy šanci, hodnocení má kniha pěkné.

26.04.2023 3 z 5

Co jsem měl vědět dřív, než jsme se stali rodiči Co jsem měl vědět dřív, než jsme se stali rodiči Gary Chapman

Průměrná knížka, průměrné informace. NIC SVĚTABORNÉHO JSEM SE NEDOZVĚDĚLA :)

26.04.2023 3 z 5

Pět jazyků lásky pro svobodné a osamělé Pět jazyků lásky pro svobodné a osamělé Gary Chapman

Nejdříve jsem četla tuto knihu v domnění, že se jedná o knihu pro páry, ale to vůbec nevadilo, princip je stejný. Stačí pochopit 5 jazyků lásky.

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Skvělá knížka pro páry a manžele. Měl by si ji přečíst každý. Od tohoto spisovatele mám již přečteno více knih a nějaké jsem i pořídila do domácí knihovny. Myslím si, že by neměla chybět.

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Knihu doporučuji, koupila jsem si ji domů. Nedá se jednorázově přečíst, ráda se k ní budu vracet. Je jednoduše napsaná, srozumitelně.

05.01.2023 5 z 5

Výchova k psychické odolnosti dítěte Výchova k psychické odolnosti dítěte Simona Horáková Hoskovcová

Kniha je vhodná jak pro rodiče, tak pro vychovatele, učitele, instruktory zájmových kroužků. Zajímavé typy na hry atd. Určitě doporučuji

03.10.2022 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Příběh se odehrává především na lodi, což mě moc nebavilo. Bylo to dost předvídající.

31.07.2022 3 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pěkný díl, příběh měl spád a hezky se četl.

31.07.2022 4 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Červená knihovna, chyběl mi nějaký nápad, ale četla se dobře

31.07.2022 3 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Neskutečná kniha, nešla odložit po první stránce, děj m zaujal a četla se velmi lehce. Dospívající rozhodně nejsem a přesto 100% doporučuji!

23.03.2022 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Ze začátku jsem se nemohla začíst a chtěla knihu odložit, ale říkala jsem si, že to přeci není možné, když má tolik hodnocení. Potom jsem už knihu hltala!

28.02.2022 5 z 5

Alenka v říši divů / Alice im Wunderland Alenka v říši divů / Alice im Wunderland Jana Navrátilová

Jako věčný začátečník jsem knihu zvládla a bylo příjemné, že lze poslouchat audio od rodilého mluvčího!

28.02.2022 5 z 5

Divoké labutě Divoké labutě Jung Chang

Neuvěřitelná knížka! Odrazoval mě počet stránek, ale komentáře mě přesvědčily a kniha poté také! Pokaždé jsem si říkala, že už nemůže být hůř a ono bylo :(. Zároveň jsem si rozšířila obzory o Číně. Doporučuji každému přečíst!

23.01.2022 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek. Bohužel mě nějak výrazně neoslovila, styl psaní mi nevyhovoval, do čtení jsem se nutila :(. Příběh zajímavý, to ano, ale...

26.10.2021 3 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Skvělá kniha, nedokázala jsem se odtrhnout. Zápletky, napětí, prostě vše. Doporučuji.

26.03.2021 5 z 5

Milostné léto Milostné léto Ivan Klíma

Tato kniha mě mile překvapila.

26.03.2021 5 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Moc pěkná knížka plná hlubokých myšlenek, kdo chce, pochopí.

07.02.2021 5 z 5

Mít nebo být? Mít nebo být? Erich Fromm

Velmi zajímavá knížka! Měli by si jí přečíst i lidé, kteří rozhodují o naší budoucnosti...

19.01.2021

Nejšťastnější děťátko v okolí - průvodce spokojeným spánkem Nejšťastnější děťátko v okolí - průvodce spokojeným spánkem Harvey Karp

Pokračování knihy Nejšťastnější miminko v okolí. Ze začátku se opakují rady z předchozí knížky a poté se dostáváme k radám u dětí 1-5 let.

31.08.2019 4 z 5

Nejšťastnější miminko v okolí Nejšťastnější miminko v okolí Harvey Karp

Skvělá knížka! Určitě přečíst již v těhotenství a poté i když už máme miminko doma! Super rady.

31.08.2019 5 z 5