Nejšťastnější miminko v okolí

Vtipná, mistrovsky napsaná kniha, která překypuje moudrostí, pobaví a poučí. Obsahuje rady, které nenajdete v žádné jiné příručce. Harvey Karp je znávaný pediatr a odborník na vývoj dětí. Pro radu k němu chodí tisíce rodičů od žen v domácnosti až po superhvězdy jako Madonna nebo Michelle Pfeifferová. Ve své knize zábavnou a srozumitelnou formou poskytuje návod jak i z toho nejzlobivějšího dítěte udělat nejšťastnější miminko v okolí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/52274/nejstastnejsi-miminko-v-okoli-8df-52274.jpg 4101
Literatura naučná, Rodina, Zdraví
Vydáno · Ikar (ČR)

The Happiest Baby on the Block · 2002

Kniha Nejšťastnější miminko v okolí

Romanka89

Kniha, která může být nápomocná mnoha rodičům, a já jsem jeden z nich. Některé pasáže jsem si založila, abych to rychle našla, kdyby něco. Hezky popsaná teorie čtvrtého trimestru.

Petra186

Skvělá knížka! Určitě přečíst již v těhotenství a poté i když už máme miminko doma! Super rady.

peta2173

Knížka nám moc pomohla především v prvních dnech, kdy jsme si přivezli miminko a byli jsme zoufalí.

ElfkaEleanor

Mě ty rady pomohly. O to nic. Ale plný počet dát nemohu. Příliš se tam věci opakují, vysvětlování je ještě "polopatičtější" než v brožuře od lékaře.

Pouli

Kniha je zbytečně dlouhá a neustále informace opakuje. Přiznávám, že jsem přeskakovala.
I tak jsem z knihy nadšená. Dozvěděla jsem se spoustu pro mě nových věcí, díky kterým jsem lépe pochopila chování svého dítěte a opravdu výrazně zkrátila dobu jeho uspávání. Doporučuji.

katejohnsson

Jasně, tahle kniha šla shrnout do pár stran jakožto manuálu, jak je psáno v mnoha recenzích. Ale proč by měla? Já na svoje dítě nechci jen číst manuál, já ho chci i pochopit. Akorát jsem to trochu četla s křížkem po funuse a hlavně mám hodné miminko.

beatleska
04.12.2018

Ze začátku mě to docela chytlo, protože jsem čekala své první dítě. Ale po chvíli mi připadalo, že se to pořád opakuje dokola a dokola. Dočetla jsem do půlky, a pak už mě to nebavilo.

Lenka1386
28.11.2018

Souhlasím s většinou komentářů. Je to fajn metoda,na moje mimino zabrala,ale úplně stačilo přečíst si první kapitolu. Pak je ještě fajn obrázkový návod,jak správně zavinout dítě a zbytek už je jen ztráta času.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

rodičovství vývoj a výchova dětí pro rodiče komunikace (verbální), dorozumívání děti

Harvey Karp
americká, 1951