PetiJelinkova PetiJelinkova komentáře u knih

Gump: Jsme dvojka Gump: Jsme dvojka Filip Rožek

Krásné pokračovaní příběhu o Gumpovi. Škoda jen, že druhý díl je tak krátký.

05.05.2024 5 z 5

Vrah je v každém z nás 2 Vrah je v každém z nás 2 Lucie Bechynková

Stejně skvělá knížka jako první díl. Vůbec by nebylo na škodu, kdyby vyšel i třetí díl. :)

04.05.2024 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Skvělá knížka! Určitě zajímavé čtení pro milovníky krimi. Při čtení mi zněl v hlavě hlas pana Štočka. Hned se pouštím do druhého dílu. :)

23.04.2024 5 z 5

Život s kočkou Život s kočkou neznámý - neuveden

Knížku jsem dostala jako dárek a jelikož jsem milovnicí koček, tak mi udělala radost. :)

23.02.2024 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Skvěle napsaná detektivka. Navíc Šumava je moje srdcová záležitost a o to víc mě knížka bavila. Akorát často jsem tápala v postavách a další mínus bych dala za kauzu Kramný.

18.10.2023 4 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Další poutavá detektivka od paní Klevisové. Byla čtivá, napínavá, ale přece jen tomu něco chybělo.

29.07.2023 4 z 5

Podstata ženy Podstata ženy Tereza Heitelová

Skvělá knížka! Našla jsem se v ní. Jsem ráda, že ji mám :)

27.07.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha během večera přečtená. Nedalo se odtrhnout. Říkám si, kolik takových příběhů na světě asi je . . .
Jediné, co mě trochu zklamalo bylo pár nedotažených věcí. Například co se stalo s Jakubovým otcem.

24.05.2023 4 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Příběh byl celkem čtivý, ale o trochu víc mě zajímalo, jak to celé dopadne s Lenou. Navíc mi vadilo časté přeskakování mezi postavami. A určitě by knize neuškodilo, kdyby byla klidně o 200 stránek kratší.

23.05.2023 3 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Už dlouho mě knížka tak moc nebavila. Nakonec jsem se překonala a dočetla ji.

10.06.2022 1 z 5

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

Jedna z mých nejoblíbenějších knih z dětství. :)

06.06.2022 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tato kniha mě příjemně překvapila a moc se mi líbila. Akorát občas jsem se musela zamyslet, kdo je vlastně kdo a ke komu patří.

06.06.2022 5 z 5

Jahody Jahody kolektiv autorů

Super kuchařka! Naleznete v ní plno zajímavých receptů. :)

27.05.2022 5 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Jedná z mých oblíbených knih z dětství. Navíc má krásné ilustrace.

23.04.2022 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Super napínavý příběh. Pěkně se to četlo.

22.04.2022 5 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

Tento díl čtu zhruba po roce a něco od přečtení trilogie, takže už jsem měla problém se jmény a občas jsem se ztrácela. Ale jinak hezké, oddechové čtení. Rozhodně bych byla ráda za další pokračování.

13.04.2022 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Pro mě zklamání. Bohužel první díl se mi líbil o dost víc než druhý. Na mě tam bylo až moc postav, ve kterých jsem se ztrácela. Ale i tak se těším na třetí díl.

17.03.2022 3 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Aleš Brichta

Skvělé počtení pro fanoušky Aleše Brichty!

31.01.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel je skvělý román plný emocí a zajímavých postav z drsného kraje. Od první do poslední stránky čtivé, děj mě naprosto vtáhnul. Hned se vrhám na druhý díl.

29.01.2022 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Knížku jsem objevila díky Čtenářské výzvě a rozhodně nelituji. Skvělá, nadčasová klasika.

"Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější."

22.12.2021 5 z 5