Gump: Jsme dvojka přehled

Gump: Jsme dvojka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527218/bmid_gump-jsme-dvojka-656430e80009c.jpg 4 149 149

Gump série

< 2. díl

Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdou příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. Knížka pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí a nebo nevěří, že je to možné.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gump: Jsme dvojka. Přihlašte se a napište ho.

Pavčule
17.07.2024 3 z 5

Přiznám se ,že první knížka mi dělala velký problém - z důvodu stylu , jakým byla napsaná . Moc mě to nesedlo . Dvojka se mi četla mnhohem lépe .

Jája92
21.06.2024 4 z 5

Nejprve jsem shlédla film, u kterého se přiznám, jsem byla dost naměkko a když jsem měla možnost zakoupit si knižní verzi, směle jsem tak učinila.
Je to veskrze odpočinkové čtení, když opominu smutné zvířecí příběhy, které ukazují, jak dokážou být lidé krutí. Jsou tu krásné kresby a doplňkové čtení o filmu a hrdinech z něj.
Jednu hvězdičku ubírám, ačkoliv se jedná o druhý díl, vůbec nenavazuje na jedničku, to autor trochu nevychytal a nedovysvětlil.

Damaj
19.06.2024 4 z 5

Hodně stručný příběh, který pohladí na duši. Spíš odpočinkové letní čtení. Knížka je rychle přečtená.

Žebříček nejprodávanějších knih (18. týden)

09.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (17. týden)

03.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (16. týden)

25.04.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Gump: Jsme dvojka v seznamech

v Právě čtených3x