perpe2a perpe2a komentáře u knih

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

milá, oddechová knížečka ze života

05.03.2016 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvělé čtení. Ze života...trochu smutné, trochu trpké, trochu zábavné, trochu úsměvné, moc se mi to líbilo a jednoznačně můžu doporučit.

29.02.2016 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

no opět mírné zklamání, romantika, sex, plácání se v ději...

18.02.2016 2 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Třetí díl série mě trochu zklamal, po přečtení druhého dílu a hlavně závěru jsem byla zvědavá, jak to bude pokračovat dále a bohužel se stalo to, čeho jsem se obávala. Přeslazená romantika, trochu té erotiky, aby to něčím navazovalo na předešlé dva díly a jinak nic moc děj. Za mě je tento díl nejslabší z celé série.

16.02.2016 2 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

takové nenáročné čtení...no chlapské logice moc nerozumím a asi proto z této knihy nejsem zase až tak nějak nadšená, ale jako oddechovka se to dalo

16.02.2016 3 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

po velmi dlouhé době kniha, která si právem zaslouží 5 hvězdiček. Krásně a poutavě napsaný příběh italských emigrantů hledajících štěstí v Americe. I slza občas ukápla, mooooc doporučuji.

13.02.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

kniha byla krásně napsaná, hezky se četla

11.02.2016 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

no čekala jsem víc...

26.01.2016 2 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

na tuto knihu jsem byla hodně natěšená a zvědavá, ale byla pro mě velkým zklamáním...jednoduchá, zmatená, nic nevypovídající...pro mě ztráta času..

01.01.2016 2 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

tato kniha mě po delší době dostala, nejdřív odlehčené a místy vtipné čtení..a pak šok a smutek, doporučuju všem teenagerům, kteří se neustále hledají

30.12.2015 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

kniha zezačátku připomíná 50 odstínů šedi, ale naštěstí se to pak vyvíjelo v několika rovinách a bylo to velmi čtivé, těším se na druhý a třetí díl

27.12.2015

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

tuto knihu doporučuji všem, kteří uvažují o adopci

27.12.2015

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

no na ten žánr jakžtakž, prostě 50 odstínů šedi trochu jinak...průměr

08.12.2015 3 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

kniha byla celkem fajn, romantika, relax, trochu sexu ...přečtu si i druhý a třetí díl....je to takový příjemný únik z každodenních starostí :-)

26.11.2015

Já a štrúdl Já a štrúdl Jiřina Tejkalová

knihu hodnotím průměrně, oddechovka, popisuje běžné stresy, problémy a starosti jedné rodiny

22.11.2015 3 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

takový dobrý průměr

19.11.2015 3 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

nic moc, zklamání ze zmateného příběhu dvou dějových linií

13.11.2015 1 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Na tuto knihu jsem se moc těšila a to díky recenzím, jenže mě naprosto zklamala. Bylo to zmatené, chvilkami nudné a konec o ničem. Dočetla jsem ji, ale za mě nic moc. Škoda času, který jsem mohla věnovat jiné knize.

13.11.2015 1 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

výborná kniha, zajímavá, konec nepředvídatelný a napínavý, super

10.11.2015 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

příjemné, oddechové a lehce erotické, doporučuji

06.11.2015 3 z 5