Ostrov Lhářů

Přečtěte si to. A jestli se Vás někdo zeptá, jak to skončí, prostě LŽETE! Báječná rodina Sinclairových. Soukromý ostrov. Velice bystrá dívka, se kterou je něco v nepořádku. Skupina čtyř přátel – lhářů –, jejichž přátelství začne být destruktivní. Revoluce. Nehoda. Tajemství. Lži a další lži. Pravá láska. Pravda....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/235671/ostrov-lharu-0z7-235671.jpg 3.9555
Vydáno:, Host

We Were Liars (2014)

Kniha Ostrov Lhářů

pandaterka

Dobré počtení, jenomže zápletku jsem poměrně brzo odhalila. I přesto mě to ovšem bavilo až do konce.

Daxania

Knížka mě zaujala jak obálkou, názvem, tak i popiskem... A musím říct, že nelituju jediné koruny, co jsem za ní dala. Občas- hlavně ze začátku, jsem měla trochu problém se zorientovat, ale časem jsem se celkem naučila orientovat a celou knihu jsem přečetla snad během dvou dní. Zhruba v půlce knihy jsem začla trochu tušit, jak by to asi tak mohlo být, i když jsem měla pořád víc variant... A určitě po ní jednou sáhnu znova. Jsem přesvědčena, že druhé čtení, když už víte, o co jde, vám jedině prospěje. :)

s1ombrehimawari

Kniha, které věnujte pozornost. Kniha, na které jsem celý příběh hledala chyby, ale neměla jsem to vůbec dělat. Kniha, která mě měla překvapit. Překvapila. Skvostný styl psaní autorky nesmím opomenout, to by snad byl hřích. Stále jsem čekala na to ono velké překvapení. Nevěřila jsem tomu, že mě může něco v knížce překvapit, ale nakonec jsem doopravdy měla pusu dokořán. Nakonci jsem si poplakala. K dokonalosti chyběly zajímavější postavy.

Leusee

Knížka se velmi dobře četla a tak nějak mě nutila nedat ji z ruky. Věděla jsem, že na konci mě bude čekat nějaké napínavé rozuzlení, ale i tak mi to naprosto vytřelo zrak a musím říct, že takový závěr jsem nečekala. Normálně bych ukápla i slzu ale abych pravdu řekla, hlavní hrdinka mi nebyla tolik sympatická. Každopádně doporučuju všem, co mají rádi takové ty knížky plné tajemství a nevědomosti!

Okoslav
24.12.2018

Pro ty, co Ostrov Lhářů nečetli: napravte to, protože jde o fakt vydařenou kombinaci tajemství, podivností a literárního stylu.

A pro ty, co Ostrov Lhářů četli: já to věděla (a vy víte, co mám na mysli)! :-)

Brambu
11.11.2018

Byl to velmi poutavý příběh. Setkáváme se s rodinou Sinclairových, rodinou, která má jasně určená pravidla. Rodinou, kde vládne strach, faleš a přetvářka. Rodinou, kde touha po penězích vítězí nad láskou a vzájemnou úctou. Rodinou, která se svým jednáním řítí do horoucích pekel. Tudíž tuto rodinu nečeká nic dobrého, ale pak zasáhne osud a vše se změní. Moc mě bavilo postupně odhalovat velké tajemství této rodiny a ty krátké kapitoly tomu dodávaly šťávu.

katallinka
28.10.2018

Kniha napsána velmi čtivě, originálně a zároveň hodně v náznacích. Bylo jasné, že konec bude mít nějaký wow efekt. Ten se dostavil a rozhodně jsem byla hodně překvapená. Nicméně kniha byla v podstatě průměrná, ale rozhodně nelituji, že jsme si ji přečetla.

Arven2001
08.10.2018

Příliš přechválená kniha, ale líbila se mi. Dala bych 3,5/5, to nejde, tak dávám 4, protože jsem nečekala ten konec.