Deník mého stínu

Víte, kde končí láska a začíná nebezpečná posedlost? „Jsi to ty. Samozřejmě že jsi to ty. Někdo mě dohání, a když se otočím, vidím tebe. Věděla jsem, že to budeš ty…“ Ten muž se objeví všude, kam se jen Clarissa pohne. Čeká na ni v parku, na železniční zastávce, před jejím bytem. Bombarduje ji telefonáty a esemeskami. Posílá jí dárky. A zatímco jeho posedlost mladou ženou každým dnem narůstá, Clarissa má čím dál tím větší strach, protože pomoci policie se dovolává marně. Zbývá jí jediné – trpělivě sbírat důkazy a doufat, že se jí podaří muže usvědčit dřív, než se stane něco hrozného… Mrazivý thriller o posedlosti a debut, který vychází ve více než 25 zemích po celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243852/denik-meho-stinu-e4P-243852.jpg 3.6245
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

The Book of You, 2014

Kniha Deník mého stínu

oblakaknih
26.10.2019

Kniha Deník mého stínu byla opět zklamáním, ale tentokrát ne proto, že jsem čekala něco jiného.
Nečetla jsem anotaci (což je někdy rozhodně +, zkuste to), takže jsem čekala příběh z úplně jiného prostředí a hlavní hrdinku mladší.
Kniha není nijak zvlášť originální, ale se zajímavým a důležitým námětem.
Žádnou z postav jsem si neoblíbila, hlavní hrdinka mi byla vyloženě nesympatická.
Postavy měly hodně podobná jména, takže jsem v nich měla zmatek.
Vůbec mi nevyhovoval styl psaní, příběhu jsem nevěřila a ani mě nezajímalo, jak se bude vyvíjet.
Příběh začínal pomalu, což mi docela vadilo, ale ani později se to nijak zvlášť nezlepšilo.
Děj se opakoval pořád dokola, nijak mě nezaujal.
Emoce nebyly popsané vůbec věrohodně, takže příběh působil vyumělkovaně.
Určitě jsou lepší psychothrillery, za mě ne.

iveta6676
03.10.2019

Knihu jsem kupovala s velkým ocekavanim,trosu mne zklamal typ psani textu,někdy jsem se ztrácela v ději,někdy bylo vše zdlouhavé. I přesto šlo o pěkný thriller a v kůži Clarisy bych určitě nikdy nechtěla být

patricia8137
05.09.2019

V knihe sa mi páčil štýl autorkinho písania, ako poňala časť knihy ako denník hlavnej hrdinky Clarissy. Dej bol napínavý a aj téma knihy bola zaujímavá. Odporúčam čitateľom, ktorý preferujú thrillery s napínavým dejom.

Termina
08.07.2019

Kniha Vás podvědomě nutí zamýšlet se jaké by to bylo ocitnout se v kůži hlavní hrdinky a teda brr :( bohužel nikdy si nemůžeme být jistí jak se ten druhý zachová nebo čeho je vůbec schopný. Otevřený konec knihy mě osobně nevadil a přišlo mi že se to jako závěr této tvorby i naprosto hodí. Dík !

pavlinka0250
30.01.2019

To bylo naprosto skvělé, u mě kniha určitě splnila očekávání.
Nechtěla bych být v kůži Clarissy, neustále se otáčet, vše pozorovat, bát se zvednout telefon.....
Pro mě opravdu mrazivý thriller a knihu doporučuji.

sgjoli
09.12.2018

Z této knihy jsem bohužel dost rozpačitá. Jednak mi neseděla forma, jakou to autorka napsala – střídání du- a er-formy mi bohužel moc nevyhovovalo, nečetlo se mi to dobře. Začátek mi přišel dost vleklý a konec bohužel trochu chaotický. Ačkoliv ta prostřední pasáž mi přišla dost napínavá a celkově ta zápletka mi přišla zajímavá. To téma mi taky přišlo zajímavé – stalking není rozhodně lehké téma a mne zajímalo, jak se s tím autorka popere. Některá místa byla skutečně taková tísnivá, což se autorce podle mne celkem povedlo. Ale bohužel vzhledem k výše zmíněnému nakonec hodnotím jen třemi hvězdami. Obsahově dobré, zajímavé, ale forma zpracování mi v řadě věcí nevyhovovala.

Kalina
06.12.2018

Zajímavě napsaný příběh. Přístup policie, vyšetřovatelů i obhájců. Bohužel příliš pravdivé. Doufám v pokračovàní.

florentinas
28.11.2018

Kniha byla napsaná z půlky jako deník, byla celkem čtivá, ale nějak to asi nebyl můj žánr a úplně mě do sebe nevtáhla.

Mistr klamu
Mistr klamu