Zrzka všem učaruje

Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona. Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí. Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236913/big_zrzka-zrzka-vsem-ucaruje-W2N-236913.jpg 4.1266

Zrzka 3.

Vydáno: , Mladá fronta

The Redhead Plays Her Hand, 2013

Kniha Zrzka všem učaruje

Kristy.Seb
13. listopadu

Chceš být oběť? Chceš být bojovnice? Vyber si svou cestu.

Bohužel, nějak mě poslední díl nebavil. Bylo fajn, že se chování hrdinů zca změnilo.. Ale nějak extra mě to nenadchlo.

Aracely
25.10.2020

Fantastické zakončení pro tento netradiční, ale nádherný pár.
Musím říct, že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo, že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl. Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu.

Více v mé recenzi.

jinbr
10.05.2020

Třetí díl byl nejlepší, méně sexuálních scén mu rozhodně prospělo a moc se mi líbily texty z tisku, které to prokládaly. Sláva a život celebrit je velmi těžká a také pomíjivá, ztrácí téměř absolutně soukromí. A jeho udržení stojí mnoho, mnoho sil. I když je to škoda, umím pochopit, že to mnozí z nich nezvládnou.

Myška43
03.03.2020

Celá série je velmi dobrá a tento díl nejlepší.Mohu jen doporučit.

LucijeT
05.10.2019

Ano tento díl konečně za něco stál a líbil se mi. Zrzka se konečně chovala na svůj věk oooo jaká paráda :)

Kudík
20.08.2019

Nejlepší díl z celé série. Trošku předpokládaný konec Grace a George, ale o to lepší.
Dále se mi líbilo jak dopadla manažerka/top kámoška Holly. A Adam až takový záporák nebyl, spíš seděl popis zlobivého hocha. :)
Přečteno za den.

malazluta
18.06.2019

Pěkné zakončení celé série.

Charmedka
13.04.2019

Celou sérii jsem si užila, je to příjemná oddechovka a i když jsem četla lepší erotické série a knihy, tak Zrzka rozhodně neurazí. Navíc všechny tři díly jsou poměrně tenoučké, nijak zbytečně natahované, takže je přečtete raz dva.