perpe2a perpe2a komentáře u knih

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

výborný příběh, celou dobu jsem si myslela, že vím zcela přesně, kdo to udělal, ale ten závěr...wow...rozhodně stojí za přečtení!

25.07.2016 4 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Za mě průměr, od poloviny jsem přišla dle pár indicií na to, kdo vraždí a pak to pro mě ztratilo drive :-(, protože další kapitoly mě stále utvrzovaly, že jsem to odhalila správně. Asi čtu hodně krimi :-)

24.07.2016 3 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Po dlouhé době dávám této knize 5 hvězdiček. Moc se mi příběh Jo líbil, přenesl mě do New Orleans a napínal mě až do úplného závěru. K této knize se určitě někdy vrátím a rozhodně doporučuju!

20.07.2016 5 z 5

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

No mám rozporuplné pocity, chvilkami ano, zajímavé, chvilkami nudné..takže za mě průměr a 3 hvězdy.

19.07.2016 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Vynikající krimi, už se těším na druhý díl. Napínavé od začátku až do konce.

19.07.2016 5 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

knížka byla super, ukazuje, jak jsme my ženy naivní, když nás ovládá láska...i k nevěrnému manželovi..doporučuju

14.07.2016 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

výborná, napínavá, skvěle napsaná, pro mě je tato autorka objev roku a rozhodně se pustím do dalších jejich knih

12.07.2016 5 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

krásný příběh, dojemný a smutně krásný

11.07.2016 4 z 5

Na břehu jezera Na břehu jezera Sara Gruen

Kniha mě nijak nenadchla, první polovinu jsem přemýšlela, jestli má smysl číst dál, ale dočetla jsem a druhá půlka to "zachránila" aspoň s bídou na 3 hvězdičky...

08.07.2016 3 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

romantická oddechovka, zajímavé téma, dobře se čte a celkem rychle, jsem zvědavá na druhý díl

05.07.2016 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Skvělá knížka, milé pohlazení po duši, dávám 4 hvězdičky, protože Muž jménem Ove byl malinko lepší, ale rozhodně i tato stojí za přečtení.

03.07.2016 4 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Zajímavé tři odlišné příběhy. Kniha se mi líbila, nejvíce mě zaujal první příběh, druhý průměr a třetí o něco málo lepší. Doporučuji.

25.04.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

nechala jsem se nalákat na obrovskou reklamu a boom na čtení této knihy, ale za mě to byl průměr, takže za 3 ...znám mnohem lepší...

24.04.2016 3 z 5

Hrad mám, hledám prince Hrad mám, hledám prince Susanna Kubelka

nic moc, nebylo to špatné, ale jsem náročnější čtenář, možná vhodná spíš pro mladé romantické slečny

20.04.2016 2 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Vynikající kniha, nádherně napsáno, bylo to napínavé, strhující, překvapivé...hlavně ten závěr...to mě dostalo. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a pořád jsem potřebovala vědět, co se bude dít dál :-) Už jsem si objednala další knihu od této autorky a rozhodně doporučuji všem k přečtení.

17.04.2016 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Kniha nebyla špatná, neurazí, nenadchne. Ale podruhé bych po ní nesáhla.

09.04.2016 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy přečetla. Krásně napsané, čtivé a velmi dojemné. I slza mi občas ukápla, když jsem byla vtržena do děje a prožívala prostřednictvím příběhu hrůzy, které se odehrávaly na sklonku 2.světové války. Hned jsem si objednala další knížku od autorky, tak jsem na ni zvědavá. Mooooooc doporučuju, krásná kniha.

04.04.2016 5 z 5

zvláštní kniha..mám z ní rozpačité pocity, chvilkami velmi dobré čtení, chvilkami zmatečný děj....ale dalo se, i když očekávání bylo mnohem větší

28.03.2016 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

hezky napsaná, taková průměrná krimi detektivka...no čekala jsem malinko víc. Zhruba od půlky už jsem se dovtípila..., jakým směrem se to bude ubírat...

21.03.2016 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Naprosté překvapení, nejdříve to vypadalo jako typický sladký románek dvou mladých lidí, kteří už mají jakousi životní bolístku za sebou, ale pak se to rozjede a děj mě vtáhnul tak, že jsem knihu prostě musela dočíst až do konce na jeden zátah. Vřele doporučuji a Colleen Hooverovou tímto zařazuji mezi mé oblíbené autorky.

06.03.2016 4 z 5