perpe2a perpe2a komentáře u knih

Farma Farma Tom Rob Smith

tak jsem právě dočetla a nevím co si myslet... jsem z konce zklamana. od začátku jsem si řikala hmmm to je dobra linie a čekala co se bude dít...ale závěr průšvih... střih a tečka...škoda, kdyby byl vic propracovany byla by kniha urcite mnohem lepsi...asi uz autor spechal nekam na kaficko...

09.10.2016 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Brownová nezklamala, výborně napsaná detektivk měla spád a četla se pohodově. Doporučuji.

08.10.2016 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

No, co říct... očekávání byla velká, realita průměr. Nebylo to špatné, ale toto je kniha, která neublíží, nepřekvapí, tak nějak nezklame a splyne.

03.10.2016 3 z 5

Báječná, oddychová knížečka, která skvěle vyplní pauzu mezi čtením thrillerů :-) Za mě příjemně překvapila a doporučuji.

01.10.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Moc se mi to líbilo, kniha měla spád, dobře se četla a určitě si přečtu i druhý díl.

26.09.2016 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

zajímavý příběh, rychle plynoucí děj, tohle ano, rozhodně stojí za přečtení.

25.09.2016 4 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Na to jakou reklamou láká kniha k přečtení...mě přinesla zklamání. První polovinu jsem ji chtěla několikrát odložit, ale druhá to zachránila aspoň na dvě hvězdy. Ale za mě nic moc.

24.09.2016 2 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

docela fajn, ale od Jenifer jsem zvyklá na větší jízdu.

09.09.2016 3 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

za mě nic moc, očekávání byla mnohem větší

05.09.2016 2 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

po delší době opět super kniha, které dávám 5 hvězd. super se četla, byla napínavá a ten závěr ...wow..

22.08.2016 5 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

za mě trochu zklamání, četla jsem Krutou volbu a ta mě nadchla, ale tato je slabší, pomalý rozjezd, aspoň ta druhá půlka to zachránila na 3 hvězdy

22.08.2016 3 z 5

Křižovatky smrti Křižovatky smrti Elly Griffiths

velké překvapení, od začátku až do konce to mělo spád, má jednu malou chybku, že byla moc tenká :-) Rozhodně stojí za přečtení

Aféra v Cornwallu Aféra v Cornwallu Liz Fenwick

krásná a oddechová, milé pohlazení po duši

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

čtivé, lepší průměr

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Výborné a oddechové počteníčko. Zasmála jsem se i si poplakala. Doporučuju

11.08.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Jedním slovem: nádhera!!! Rozhodně doporučuju k přečtení a hned se vrhám na druhý díl "Vážka v jantaru".

09.08.2016 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Nádherný, ale moc smutný příběh, žádný happy-end. Rozhodně stojí za přečtení.

04.08.2016 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

No, mám z této knihy rozporuplné pocity. Asi už mám dost krimi přečteno, protože toto je za mě slabý průměr a další díly rozhodně číst nebudu.

04.08.2016 3 z 5

Porodní bába z harému Porodní bába z harému Roberta Rich

Velmi hezké pokračování osudů Hanny a Izáka, tentokrát v Konstantinopoli. Příjemné, oddechové, doporučuji.

29.07.2016 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Hezký, odpočinkový a trochu napínavý příběh ze života. Doporučuji.

27.07.2016 4 z 5