Andílek

Heidi nemůže zapomenout na zvláštní dívku, kterou spatřila v dešti na nádraží s malým dítětem na rukou… Vždycky se řídila hlavně srdcem, pracuje pro neziskovou organizaci a stará se o toulavé kočky, přesto jejího manžela i dceru zaskočí, když jednoho dne přivede mladou ženu a její čtyřměsíční miminko domů. Heidi nabídne Willow střechu nad hlavou a pomůže jí postavit se zase na nohy. Kdo je však záhadná mladá matka a jaká tajemství minulosti skrývá? Nezašla Heidi ve své péči o cizinku nebezpečně daleko?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302924/big_andilek-FTo-302924.jpg 4.1231
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pretty Baby, 2015

Kniha Andílek

veronika9761

Dobre se cetlo, zapletka prekvapila. Vlastne to docela staci.

beruzzka

moc se mi kniha libila, cetla se jednim dechem a obcas jsem se kvuli ni vzdala par hodin spanku. a to delam jen pro dobre knihy. Hodna holka jsem cetla asi rok zpet a stale si cely dej pamatuji, byl skvělý jako tato kniha

čef

Bohužel je to kniha z dnešního hlavního proudu literatury - psychologických thrillerů psaných jako na běžícím pásmu – jeden jako druhý. Základní nápad není špatný, pak se k tomu přidají prefabrikované díly z kurzů psaní a román je na světě. Kde jsou ty časy, kdy vládl dobrodružný, historický, společenský, detektivní, válečný, katastrofický, lékařský nebo právnický román.

iva.gracova
09.07.2021

I přesto, že kniha nebyla nijak šokující, děj nebyl strhující, čtení mě i tak bavilo. Možná proto, že jsem žena, možná proto, že jsem matka. Tyto dvě role jsou totiž v knize zásadní. Soucit s dívkou, jejíž dětství poznamenal krutý osud v podobě ztráty milované matky. Soucit s ženou, které ztratila možnost donosit své dítě. I přesto, že jde o thriller, já četla tragický příběh.

Zlatinka.Emilly
07.04.2021

Tak tohle byla opět bomba, nic násilného, žádný thriller, jaký by čtenář očekával od žánru, přesto niť napětí neustále zvyšovala svojí výšku. Heidi jsem rozumněla, její srdce bylo otevřené pro soucit a velké pro to, aby pomohla. Nakonec jsem zjistila, že její pomoc měla spíš zištný důvod, no nicméně jsem jí chápala, po tom co prožila ve svém životě. To samé Claire, jedno neštěstí a celý život v "hajzlu". Díky jednomu psychopatovi se svezlo ke špatnému životu několik osob. Styl psaní se mi moc líbí, nemusím listovat zpět a usazovat postavy na své místo. I když skoro každá z nich má dvě jména, miminko dokonce tři, dá se dobře vydedukovat kdo je kdo. Za mě tedy super kniha.

Prateri
28.12.2020

Andílek - titul knížky, který by se na vánoční svátky hodil, ale ten obsah vzbuzuje u mě smutek a lítost. Dva pocity, které se mne při čtení držely. Takže chci říct v tomto svátečním čase - radujme se a veselme se a přejme si, ať nás nic takového nepotká.

Aneleh
23.10.2020

Andílek by mohl být klidně i psychologický román pro ženy, protože to, co se stalo dvěma hlavním představitelkám, se stane spousta ženám na celém světě. Ale tyhle dvě se se svými traumaty nebyly schopny normálně vypořádat, a tak se z románu stává thriller. Způsob, jakým Willow přišla do rodiny Heidi, mi přišel trochu nereálný, ale jinak docela dobře vymyšleno, i když mě to nebavilo tak, jak bych si představovala.

janina66
06.08.2020

Tak musím jít s negativním hodnocením. Už to, že jsem knihu četla přes týden, mluví za vše. A mezi touto knihou jsem stačila ještě přečíst dvě knihy. Od počátku až do 290 strany se vůbec nic neděje. Slabá omáčka. Musím říci, že mě kniha vůbec nebavila a nutila jsem se do čtení. Claire neměla lehké dospívání. Jediný normální z celé knihy byl Chris. Tato kniha zdaleka nedosahuje kvality "Hodné holky". Ta mě opravdu bavila a vede u mě.