Kdo miluje nejvíc

Jsou ženy, které zvládnou cokoliv. Až na pár věcí. Těch nejdůležitějších. Clare Eliasová od začátku těhotenství ani na vteřinu nepochybovala, že bude dobrou matkou. Vždycky přece všechno zvládla: je majitelkou prosperující sítě květinových síní, má hezkého (a o deset let mladšího) manžela Marka, který je jí po všech stránkách oporou. Clare se zkrátka vždy vydařilo vše, na co sáhla. Proč by se tudíž měla obávat něčeho tak přirozeného, jako je mateřství. Pak ale dvojčata přijdou na svět a Clare najednou zjišťuje, že nezvládá vůbec nic. Zoufale sedí na posteli a snaží se nevnímat, že má kruhy pod očima, neumyté vlasy a pobryndané tričko. Odjakživa tvrdila, že chůva nikdy nepřekročí práh jejího domu, ale teď ví, že pokud nevyhledá pomoc, zhroutí se. A tak do života Eliasových vstoupí mladá a půvabná Jenna, která péči o děti zvládá s profesionální nonšalancí. Její příchod však nepřinese pouze příjemné změny: Marc se najednou začne chovat odtažitě, pak vážně onemocní jedno z dětí… a následná smršť událostí postaví Clare – a vlastně i Jennu – do situace, v níž by se nechtěla ocitnout žádná žena na světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157137/kdo-miluje-nejvic-157137.jpg 4278

Vydáno: , Domino

The Cradle Snatcher, 2011

Kniha Kdo miluje nejvíc

janadibelkova
21.11.2021

Příjemné čtení, které má spád, určitě je tahle kniha vhodným dárkem, nejen k blížícím se Vánocům.

Stella_Reed
31.12.2020

Knížka se mi četla pěkně. Jen mi přijde, že jí něco chybí. Přijde mi, že se autorce něco nechtělo vysvětlovat, tak to prostě vynechala.

Kopretina
05.10.2020

Kniha jakoby namíchaná z Osm od Třeštíkové, Černobílý svět a Dej mamce pusu. Alespoň jsem si je připomněla. Jelikož jsem v karanténě, tak čtu. Nenadchne, ani neurazí.

martiline
24.08.2020

Kniha se mi líbila a ráda jsem se k ní vracela. Není to takové, že se nemůžete odtrhnout ... je to takové příjemné letní čtení ...

tygřímáma
12.06.2020

(+ SPOILER) Mateřství je dar. Ale mateřství s dvojčaty může být někdy i pěkně krušné. Není nic jednoduššího, než si najmout chůvu. To se ale nelíbí manželovi hlavní hrdinky a situaci řeší velmi nerozumným krokem.

Zuzanka46
13.04.2020

Neurazí, ani nenadchne. Některé pasáže knihy byly fajn, ale některé byly dost přitažené za vlasy

Martinaa24
25.02.2020

Nevím co si o této knize mám myslet.. Ze začátku mě kniha bavila, potom už se mi četla hůř a hůř. Příliš zdlouhavá dějová linka a ten konec byl až moc přehnaný.Podle mě by se celá kniha mohla zkrátit o polovinu a výsledek by byl mnohem lepší.

jaroiva
20.02.2020

Nějak nevím, jak hodnotit. Z knížek Tess Stimson, které jsem zatím četla, a jejichž styl se mi vážně líbí, je tahle ta nejslabší. Poslední dvě kapitoly obsahovaly tak nějak jiné věci, než by podle mě měly. Celou dobu se mi to opravdu hodně líbilo a ten konec to úplně pokazil. V podstatě celá linka s Cooperem byla tak nějak navíc. Libanon? Proboha proč?
Postupně mi byla Clare čímdál nesmypatičtější, ale nakonec mi připadala už jako totální kráva.
A co Xan? O tom měl být velký kus poslední kapitoly.
Ne, po dočtení této knížky ve mně zůstává pocit rozhořčení.