Projekt manželka

Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě. Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá – chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby... Román se stal celosvětovým fenoménem a práva na vydání se prodala do více než třiceti zemí. Společnost Sony Pictures koupila práva na jeho zfilmování....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174600/projekt-manzelka-Im6-174600.jpg 4.1412

Don Tillman (1.)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

The Rosie Project (2013)

Kniha Projekt manželka

Romča11

Tato kniha je úžasná. Nádherný příběh o tom jak se člověk může změnit kvůli lásce a jak se dá naučit žít s Aspergerovým syndromem. Rozhodně doporučuji :)

Raulik

Při čtení této knihy jsem měl pořád nutkání srovnávat hlavního hrdinu se Sheldonem z The Big Bang Theory, tak mi to dost celý příběh zkreslovalo..

Beruska18

Takové trochu jiné oddechové čtení, i když někdy se zorientovat v tom množství jmen potencionálních otců bylo náročnější. Námět určitě není špatný, ale že bych knihu "hltala" se říct nedá.

Olafa

Milé, úsměvné, jiné. Oddychové čtení mezi náročnějšími kusy.
Čteno v originále, nalezeno na břehu Ženevského jezera v knihobudce.

rabor

Dříve jsem pracoval v knihkupectví. Byla to docela krásná práce, ale občas mi tam chodili lidi. A touhle dobou, myslím jakože v červnu, se často ptali na nějakou tu knihu na dovolenou, oddychovku, takovou knihu, která pobaví a nemusíte u ní přemýšlet a snad aby se nemusela ani číst a přečetla se takňák sama. V tu chvíli jsem si obvykle nevěděl moc rady a podal z pozice knihkupce nedostačující a nepřesvědčivý výkon a moje profesní čest ve mně vyvolává pocity studu ještě dnes. Nicméně je čas to napravit. Čtenáři a čtenářky, toto je ona. Kniha na dovolenou, jednoduchá, humorná, zcela předvídatelná a čtivá až hrúza.

playada

Hezké to bylo. Úsměvné. Určitě si přečtu " projekt potomek ".

Janík61

Knihu můžu doporučit, i když trochu mě dělalo problém se zorientoval ve jménech možných otců. Celkově zajímavý námět. I druhý díl - Projekt potomek nezklamal.

Andi
07.11.2018

Bylo to i celkem zábavné, ale jenom tři hvězdy proto, že jsem se neorientovala ve jménech potencionálních otců, bylo jich tam až moc. A taky to bylo hodně předvídatelné. Přesto super věc, pač romantická klišé mám ráda.