pazdy15 pazdy15 komentáře u knih

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Ale jo, rozjelo se to a Minier píše čtivě :)

04.04.2023 4 z 5

Moc se mi to líbilo :)

15.03.2023 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásné vzpomínky a návrat do světa kouzel :) Moc jsem se bavil, smál, poučil se. Je to bezvadná knížka! Fantazii jako J.K.R. můžeme jen závidět.

14.03.2023 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Souhlasím že to bylo spíše na povídku, minimálně první polovina byla pro mě oříškem. Tak tak jsem se dostal do finále, které mě zase příjemně překvapilo. Takže hodnotím průměrně... ale jo, místy jsem se i trošku bál :)

12.03.2023 3 z 5

Alfa a omega Alfa a omega Joe Hill (p)

Znamenitá série uskutečněná bezvadným autorem a mistrem kreslířem. To byla jízda, zámek a klíč jako série bude mít své místo na knihovně ještě dlouho - a zaslouženě.

20.02.2023 5 z 5

Časohrátky Časohrátky Joe Hill (p)

Asi nejpovedenější díl... no ještě mě nějakej čeká tak uvidíme :) Top komiks.

19.02.2023 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

V mnoha ohledech mi to přišlo podobné Beznaději. Tím neříkám, že to bylo špatně, ale zas až tolik jsem se nezačetl. Ovšem postavy a jejich vykreslení, a zvláště jedna extra, se mi moc líbily.

07.02.2023 4 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Žádnej komiks pro děti, ale docela nářez, u kterýho fakt musíš přemýšlet ;) Moc pěkné.

25.12.2022 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Napínavé jak blázen (Nadaný žák), atmosféra byla napjatá až do konce a postavy těžce psychotický. Druhý příběh (Tělo) mě také bavil. Kontrast malebné krajiny amerických maloměst spolu s příšernostmi co se tam odehrávají.. no fíha, ještě tohle všecko hodit na bandu puberťáků tak je vymalováno.

21.12.2022 5 z 5

Inferium Inferium Roman Bureš

Mě to strašně bavilo :D Originální, cynické, vtipné, hlavní postavy pěkně vykreslené... to se povedlo.

12.12.2022 5 z 5

Říše Říše Roman Bureš

Zajímavé, napínavé a originální. Dost mě to bavilo a zhltl jsem to za 2 dny.

01.12.2022 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nádherná série :)))

29.11.2022 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Tak tohle mi nesedlo... vleklo se to, ohrané repliky, předvídatelné.

14.11.2022 2 z 5

Společenství Společenství Bentley Little

Tak tohle se četlo samo... moc mě to bavilo, emoce tam stříkaly na všecky strany. Sám jsem strašně fandil našemu mladému páru. Skvěle propracované společenství plné ohavností, opovržení, řádu a kontroverzí. Nápadité.

31.10.2022 4 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Knížka byla velice čtivá, plno akce a perfektně vykreslený a napínavý děj. A tolik smůly na jednoho člověka, až mi ho bylo líto :(

26.10.2022 5 z 5

Temné, vážné a fascinující... Brumbál, Gonagallová a ještě plno dalších jsou mými oblíbenými charaktery a celkově je ten příběh neskutečně promyšlený. Uronil jsem i pár slz a knížka je perfektní. Odhaluje totiž mnohem více zákoutí, jenž nám zůstaly ve filmech skryty.

21.10.2022 5 z 5

Stephen King jde do kina Stephen King jde do kina Stephen King

Moc hezké povídky a také jejich filmové zpracování :) Za mě TOP Věznice Shawshank a Pokoj 1408.

08.10.2022 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Strašně moc informací navíc oproti filmu, takže kniha splnila mé očekávání a ještě více rozšířila ten úžasný svět HP :)

24.09.2022 5 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

4 hvězdami hodnotím podstatu této knížky - tudíž jak moc ve mě vyvolala zhnusení a jak moc byla odporná :) Zfouknuto za 2 dny a účel splnila - bylo to šokující !

21.08.2022 4 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Masterpiece, krása a bomba :))) Mistře, díky za další báječně dílo. Sranda, smutek, vážnost, elegance, intriky atd. To vše spolu dokonale ladí, nemluvě o ději a postavách, to má King zmáklý perfektně. Moc se mi líbily ty extrémy - vrah/empatik, starý/mladá, prachy/čest, no prostě to stojí za to! Hlavní postava byla strašně sympatická! 5 z 5

19.08.2022 5 z 5