pavla9879 pavla9879 komentáře u knih

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

O něco slabší než předchozí díl, místy jsem se nudila a musela se nutit číst dál.

01.02.2016 4 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Jsem ráda, že jsem si před touto ságou přečetla dvě knihy povídek, mnohem snáz se mi orientovalo v postavách a místech.
Krásně napsané, čtivé, zajímavé. Těším se na další díl.

01.02.2016 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hvězdy se mi líbily moc, ale tohle bylo vážně zklamání. Do další knihy od něj se prozatím určitě pouštět nebudu.

01.02.2016 2 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

Celkem zajímavý příběh, slabší než jiné knihy od N. Jordan, ale i tak se mi líbil.

01.02.2016 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Páni...skvělá kniha, zajímavější děj než v jedničce, víc napětí a akce. Ovšem v závěru knihy jsem té pitomé holce chtěla pořádně natankovat :(
Jinak jsem ráda, že se potvrdilo to, co jsem od prvního dílu tušila.
Moc se těším na další díl, už abych se do něj mohla začíst :)

30.01.2016 5 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Příběh skvělý, krásně napsaný, škoda jen že začíná koncem, to mě štve.
Co mě ale irituje daleko víc jsou naprosto pitomí lidé, co přiřadí knize obálku, aniž by projevili byť jen takový zájem, aby tu knihu předtím otevřeli. V každé kapitole je nejméně jedna zmínka o tom, že hlavní hrdinka je blond, proto mě tmavovláska na obalu opravdu vytáčí!!

25.01.2016 4 z 5

Souboj srdcí Souboj srdcí Barbara Cartland

Tuhle knížku hluboce miluji...při jejím čtení se musím smát i brečet...těší mě i mě vytáčí...
Nádherný příběh o tom, co vše láska dokáže, i když musí pŕekonat tolik nástrah.

21.01.2016 5 z 5

Krásný sen Krásný sen Barbara Cartland

Kniha, kterou jsem za svůj život četla nejvíckrát... sedávaly jsme s kamarádkou na zemi a po kapitolách se střídaly v předčítání, znova a znova.
Krásný příběh, romantický, něžný... moje nejmilejší kniha od Barbary Cartland.

19.01.2016 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Miluju tuhle knihu... Četla jsem ji už několikrát a určitě ne naposledy... Connor a Brenna jsou prostě naprosto úžasní, jedna z mých nejmilejších knižních dvojic...

17.01.2016 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nádherný příběh... Často se to nestává, ale musím říct, že film se mi líbil o trochu víc, byl lépe zakončený, ne utnutý jak v knize.
Jeden z nejkrásnějších příběhů, co Nicholas Sparks napsal...

16.01.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Prvních asi sto stran jsem louskala strašně dlouho, pohrávala jsem si dokonce s myšlenkou,že knihu odložím... Naštěstì jsem to neudělala a Jojo Moyes nezklamala a ve finále se mi kniha moc líbila.
Velice zajímavý příběh,když přežijete ten příšerně dlouhý nudný rozjezd.

15.01.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Napristo úžasný příběh, který se doslova četl sám. Od první chvíle mi přirostl k srdci Chaol, se zatajeným dechem jsem vyhlížela, jak vše dopadne... Kapitola "vrátilo se mi měsíční krvacení" byla prostě dokonalá :D Nemůžu se dočkat, až se vrhnu na druhý díl :)

11.01.2016 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Na poslední díl jsem čekala opravdu dlouho, takže když se mi teď konečně dostal do rukou, zhltla jsem ho během pár hodin.
Děj byl klidnější než předchozí díly, ale konec vše napravil a mě osobně velice potěšil.
Měly by být ještě nějaké povídky, mám ten pocit, tak snad se k nám taky brzy dostanou. S Viráty se mi ještě nechce loučit.

29.12.2015 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvělá kniha. Úžasně napsaná, velice čtivá a napínavá. Dostáváme se díky ní do míst, kam se mnoho lidí nikdy nepodívá.

12.12.2015 5 z 5

J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien

Tento nádherný dárkový box jsem dostala od svého manžela k narozeninám. Knihy jsou prostě úžasné, miluju ilustrované knihy, miluju Tolkienovy knihy... nemůžu se dočkat, až se pustím do čtení.

Šifra Šifra Kathy Reichs

Spousta hádanek a napětí, nedokázala jsem se odtrhnout, dokud jsem nebyla na poslední straně.

Únos Únos Kathy Reichs

Další úžasný díl, skvělá zápletka, napínavý děj. A ten konec byl prostě... už abych přečetla poslední knihu a vše se dozvěděla.

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Stejně jako u prvních povídek, i tyto byly vtipné a skvěle napsané.
Pro mě nejkrásnější byl asi epilog, kde něco končí, něco začíná...

07.12.2015 5 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Mám ráda Viráty, miluju honby za pokladem, takže tuhle knížku jsem zhltla jedním dechem. Mnohem lepší příběh než první díl, těším se na další.

06.12.2015 5 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Když mi manžel tuto knihu koupil, nechtěla jsem ji vůbec začít číst. Pak mi to ale nedalo a otevřela jsem ji. A děj mě vtáhl a nepustil. Skvěle napsaná kniha.

06.12.2015 5 z 5