Poklad

Hledání pirátského tajemství Tory Brennanová a její přátelé narazí v Charlestonu na stopu po dávném pirátském pokladu. Viráti se ocitají na nebezpečné cestě plné zákeřných pastí, bezhlavých mrtvol a tunelů zalitých vodou. Poklad ale nehledají jen kvůli dobrodružství… v sázce je osud ostrova Loggerhead. Jejich nadpřirozené vlčí schopnosti mohou být jedinou šancí, jak překonat všechny nástrahy. Po pokladu totiž pátrá i někdo další… Tory a její přátelé se musí spojit, aby zachránili svůj ostrov, práci svých rodičů i svou budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137047/big_poklad-5L8-137047.jpg 4.5155

Tory Brennanová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Sci-fi

Vydáno: , BB art

Seizure, 2011

Kniha Poklad

helenkan

kačuleee29 pořadí je správně a 6. Stopa

kačuleee29

Ahoj! Chci se zeptat, zda je tato série v určitém pořadí:
1. Virus
2. Poklad
3. Šifra
4. Únos
5. Zúčtování

Děkuji za každou odpověď :-) !!

Bekynóza

Na 2. díl jsem se těšila jako malé dítě a když jsem ho začala číst, byla jsem nadšená. Zjistila jsem, že děj se točí kolem Anne Bonny, pirátce, o které ráda poslouchám písně. Děj byl tedy pro mě naprosto úžasný.
Opět jedinou věc, kterou mohu vytknout je to, že se partě prostě všechno daří až moc lehce. (SPOILER!!) Jakože vlézt do léčebny, kde mají na vrátnici "děsivé zbraně" a pak propašovat Chance ven. No, někdy to bylo až moc o štěstí. Ale třeba se Tory prostě narodila pod šťastnou hvězdou. (KONEC SPOILERU!!)
V určitých částech jsem opravdu nemohla dýchat, jak napínavé to bylo. A konec byl úžasný. Hned jsem si rezervovala další díl. 2. díl vůbec nezklamal, byl stejně skvělý jako první. Opravdu doporučuji dále číst!

(SPOILER!!) A cítila jsem náznaky romantické linky, tak doufám, že se to ve třetím díle nějak ukáže a že to nejsou jen mé výmysly. (KONEC SPOILERU!!)

katerina7986
11.01.2020

Hodně napínavá knížka. Hodně čtivá.

moudivlacek
10.05.2019

No, tahle série je určena asi víc pro mladší generaci, já jsem spíš na tu sérii s Tempe. Přesto si mě Tory dokázala získat. Zde je na mne trošku pomalejší rozjezd, za to pak si člověk užije. Moc se mi líbila slova 1 z Virátů - že když nechají Tory mluvit, vždy je ukecá a pak po nich neustále někdo střílí, lezou tunely, jsou v pasti a málokdy se vyspí. Přesto parta kluků se vždy Tory nechá zlákat, jejich dobrodružství je sice nereálné, za to jejich hlášky a pátrání stojí za čtení. Člověk se nejen hodně pobaví, ale zároveň i poučí. A to já kvituji.
Jsem zvědavá na další dobrodružství party.

janelka2
29.04.2019

Postrádám v knize více romantiky. Série je asi určena pro mladší čtenáře a i tak se mi kniha líbila a jsem zvědavá jak se děj vyvine dál.

pipa36
07.12.2018

První díl se mi velice líbil, i když už mám "teen" léta za sebou. S pokračováním jsem však měla problém - někdo tady psal, že se to zhruba do 100 stránky táhlo, potom super. Já se do té stovky nedostala. Knihu odkládám, snad někdy příště.

EleanorJane
17.06.2018

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...