Šifra

Tory Brennanová měla odjakživa smysl pro dobrodružství; koneckonců je praneteří proslulé soudní antropoložky Temperance Brennanové a vrací se spolu s viráty ve třetím dobrodružném příběhu. Hiram má novou zálibu - geocaching a viráti na ostrově Loggerhead nacházejí první kešku - záhadnou zdobenou krabičku. Uvnitř je vzkaz s podivným podpisem: Hermistr. Sheltonovi se podaří rozluštit zašifrovanou zprávu, která je dovede k dalšímu nálezu. Jsou viráti připraveni zapojit se do nebezpečné Hry? To, co zpočátku vypadá jako zábavné dobrodružství, se ovšem rychle mění v noční můru. Někde venku čeká bomba a čas ubíhá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174061/big_sifra-Wh4-174061.jpg 4.5143

Tory Brennanová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Sci-fi

Vydáno: , BB art

The Code, 2013

Kniha Šifra

Bekynóza
29.06.2021

Za mě ještě napínavější příběh než Poklad. Třetí díl mě nezklamal, i když mi částmi přišel trochu naplněný vatovými scénami, co nijak nepřispívaly k ději.
Na druhou stranu se mi děj opravdu velmi líbil, bylo to opravdu tajemné, člověk vůbec nevěděl, jak to skončí a všechny moje odhady byly nakonec úplně vedle. Příběh se mi opravdu velmi líbil, hra byla napínavá a dokonce jsem se i bála, jak to nakonec bude.
Za minus považuji to, že se stále nerozvedla romantická linka, nehledě na to, že už to mezi Benem a Tory vypadalo zvláštně už v druhém díle. Konec trojky mne v tomto případě tedy vůbec neuspokojil. Je to takový cliff hanger. Tak snad se to už ve čtvrté knize nějak vysvětlí.
Ale jinak moc doporučuji!

janelka2
01.05.2019

Je neuvěřitelné jakou mají ty děcka smůla a vždycky se připletou k něčemu nebezpečnému :-) a všechno vyřeší. Doufám, že v dalším díle dojde konečně už na romantiku. Knihy jsou asi pro mladší čtenáře ale i tak se mi líbí a další díl si přečtu.

EleanorJane
17.06.2018

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...

mirdaz
11.12.2017

Čekal jsem mnohem více, přečetl jsem to jen z přemáháním a proto, že nemám ve zvyku knihy nedočítat

Scharks
04.08.2017

Napínavé, zamotané a zábavné - skvělá kniha :D A rovnou si jdu do knihovničky pro pokračování :)

Calla2002
04.07.2017

Řekl jí to!!Řekl!! Jooo! Už jí Ben řekl že chce být víc než kamarád a že jí chtěl ohromit aby si myslela že je vyjímečný....a já na to musela čekat celé 3 díly KONEČNĚ!! I když to byl pěkně mizernej nápad a ještě si to celý zvoral tím že nikomu nic neřekl asi by jsem ho zadupala do země tak mě to naštvalo!ale když To pak řekl nějak jsem změkla a skákala radostí že už by tam mohlo něco být, takže jsem byla dojatá,vytočená a šťastná :-D Mám strašnou radost z tohohle i z celé knihy tohle byl suprovej díl a Mega se těším na další díl jak se to bude mezi nima vyvíjet a jaký budou mít tentokrát případ... ;-)DOPORUČUJI

Karoli282
25.02.2017

Opět úžasný příběh. Samozřejmě ne bez chybičky, ale to vůbec nevadí. Četlo se to rychle a snadno.
Chance mi bylo líto. Ani se nedivím, že se chce dozvědět víc.
A možná by neuškodilo trochu více té mužské dominance, přece jen jsou tam tři kluci. :D

Misa25
22.11.2016

Další super díl, některé věci se daly čekat, ale některé bych vážně neřekla, jsem zvědavá na další dobrodružství :)