Šifra

Tory Brennanová měla odjakživa smysl pro dobrodružství; koneckonců je praneteří proslulé soudní antropoložky Temperance Brennanové a vrací se spolu s viráty ve třetím dobrodružném příběhu. Hiram má novou zálibu - geocaching a viráti na ostrově Loggerhead nacházejí první kešku - záhadnou zdobenou krabičku. Uvnitř je vzkaz s podivným podpisem: Hermistr. Sheltonovi se podaří rozluštit zašifrovanou zprávu, která je dovede k dalšímu nálezu. Jsou viráti připraveni zapojit se do nebezpečné Hry? To, co zpočátku vypadá jako zábavné dobrodružství, se ovšem rychle mění v noční můru. Někde venku čeká bomba a čas ubíhá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174061/sifra-Wh4-174061.jpg 4.5130

Tory Brennanová 3.

Literatura světová, Detektivky, Sci-fi
Vydáno, BB art

The Code, 2013

Kniha Šifra

janelka2
01.05.2019

Je neuvěřitelné jakou mají ty děcka smůla a vždycky se připletou k něčemu nebezpečnému :-) a všechno vyřeší. Doufám, že v dalším díle dojde konečně už na romantiku. Knihy jsou asi pro mladší čtenáře ale i tak se mi líbí a další díl si přečtu.

EleanorJane
17.06.2018

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...

mirdaz
11.12.2017

Čekal jsem mnohem více, přečetl jsem to jen z přemáháním a proto, že nemám ve zvyku knihy nedočítat

Scharks
04.08.2017

Napínavé, zamotané a zábavné - skvělá kniha :D A rovnou si jdu do knihovničky pro pokračování :)

Calla2002
04.07.2017

Řekl jí to!!Řekl!! Jooo! Už jí Ben řekl že chce být víc než kamarád a že jí chtěl ohromit aby si myslela že je vyjímečný....a já na to musela čekat celé 3 díly KONEČNĚ!! I když to byl pěkně mizernej nápad a ještě si to celý zvoral tím že nikomu nic neřekl asi by jsem ho zadupala do země tak mě to naštvalo!ale když To pak řekl nějak jsem změkla a skákala radostí že už by tam mohlo něco být, takže jsem byla dojatá,vytočená a šťastná :-D Mám strašnou radost z tohohle i z celé knihy tohle byl suprovej díl a Mega se těším na další díl jak se to bude mezi nima vyvíjet a jaký budou mít tentokrát případ... ;-)DOPORUČUJI

Karoli282
25.02.2017

Opět úžasný příběh. Samozřejmě ne bez chybičky, ale to vůbec nevadí. Četlo se to rychle a snadno.
Chance mi bylo líto. Ani se nedivím, že se chce dozvědět víc.
A možná by neuškodilo trochu více té mužské dominance, přece jen jsou tam tři kluci. :D

Misa25
22.11.2016

Další super díl, některé věci se daly čekat, ale některé bych vážně neřekla, jsem zvědavá na další dobrodružství :)

Nikkisa
23.09.2016

Další díl poutavé a napínavé knihy o Tory Brennanové, autorka mě neustále překvapuje v knize je spousta očekávaní, stále napětí. Takového vraha jakého si Kathy napsala mě doslova vyrazil dech, jeho hádanky jsou mi velice blízké, protože jsem na škole s oborem, který uvádí v jedné hádance. Kniha nemá chybu a já jdu na čtvrtý díl! :)