Virus

Nebezpečný případ neteře sběratelky kostí Čtrnáctiletá Tory Brennanová měla odjakživa dobrodružství v krvi; konec konců je neteří slavné soudní antropoložky Temperance Brennanové. Seznamuje se se skupinkou dětí, které sdílejí její vlastní zápal pro vědu a svůj volný čas tráví zkoumáním zastrčených zákoutí mokřiny kolem ostrova Loggerhead. Jenomže ve výzkumném ústavu na Loggerhead se dějí divné a nebezpečné věci. Dětem se podaří zachránit z místní utajené laboratoře štěně vlčáka, ale nakazí se přitom vzácným kmenem psího parvoviru, který jim pozmění DNA - navždycky.Díky zbystřeným smyslům a rychlejším reflexům se jim možná podaří vyřešit případ dávné vraždy… tedy pokud zůstanou naživu dost dlouho, aby zachytily pach vraha. Naštěstí teď už jsou mnohem víc než přátelé. Jsou smečka. Jsou viráti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94837/virus-0CK-94837.jpg 4.3317

Tory Brennanová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Sci-fi
Vydáno, BB art

Virals, 2010

Kniha Virus

Daneta

Nedočetla jsem. Myslím, že kniha se může víc líbit dětem do patnácti let.

awa1234
03.12.2020

Já přímo MILUJU tuto sérii! Je naprosto dokonalá. Přečetla jsem už čtvrtý díl a pořád mě to nenudí, spíš je mi smutno, že jsem skoro u konce a můj život už asi nebude mít smysl. Chápete to? Když dočtete super sérii a už nemá další díly, cítíte v hrudi tu práznotu? Tu cítím já a ani jsem ji nedočetla, jen z toho pomyšlení je mi blbě. Sice Vám to dá se říct ,,ublíží", ale stojí to za to a moc doporučuju!

MarianP
31.08.2020

Musím povedať, že zo začiatku som sa akosi nevedel do knihy začítať, ale postupne sa vynoril tajuplný a napínavý príbeh, ktorý ma úplne pohltil. Jedná sa o knihu pre násťročných, a tak k nej aj treba pristupovať, no zabavil som sa aj ja :). PS: vytáča ma jedine typická slovenská nátura vydavateľstiev - preložiť 1 - 2 knihy zo série a keďže sa im dostatočne neplnia vrecká tak jednoducho ďalšie knihy nepreložia...

katerina7986
11.01.2020

Skvělá knížka. Hrozně se mi líbilo jak to autorka napsala. Už jsem přečetla další 2 díly. Už se těším na 4.

Eliška13
26.08.2019

Knížka byla od začátku do konce neustále napínavá. Nemohla jsme se od ní vůbec odtrhnout. I přes to, že to není úplně můj šálek kávy, se mi kniha opravdu líbila.

Lana33
04.05.2019

Ačkoli nejsem teenager (a kniha je hlavně o nich), tak mě příběh velmi pohltil. Celý děj má spád, postavy jsou chytré, děj ubíhá svižně, zápletka je zajímavá. Co se týče postav, tak Tory je velmi milá, Hi je prostě pohodář a o Benovi nějak nevím, co si myslet. Kniha se četla sama, pohodové čtení.

sar.janurova
04.05.2019

Virus byla má první kniha od Kathy Reichs. Původně jsem tomu nedávala moc velkou šanci, obzvláště kvůli tomu, co se poté začalo dít a co se poté s některými lidmi stalo, ale nakonec jsem z knihy měla velmi dobrý pocit. Je to jedna z mála, jejíž téma mě neodradilo od toho, abych si přečetla další díl a zkompletovala tak celou tuto sérii. Příběhy Tory Brennanové a její tety Temperance Brennanové jsou prostě skvělé, i když ty Tory spíše mířené na mladší čtenáře.

janelka2
24.03.2019

Tak je tu napsáno detektivka ale řekla bych, že kniha spadá do kategorie pro mládež ale i tak se mi líbila. Další díl si určitě přečtu a počkám jak se to rozvine.