Rytíř ohně

Romantický a napínavý román z Anglie v 11. století, v němž autorka nezůstává nic dlužná své pověsti výjimečně dobré vypravěčky. Rytíř ohně je příběh o boji lásky a nenávisti, vášně a krutosti. Normandský nájezdník Bret D´Anlou pomocí něžných slůvek a smyslných polibků vítězí nad krásnou a vyzývavou saskou princeznou Allorou. Ona sice ví, že podléhá milostným kličkám nepřítele, ale nedokáže tak krásnému muži odolat. Avšak v děsivém příboji války mezi Normany a Sasy musí být jedna z lásek obětována - buď království, které urozená Allora tolik miluje..., nebo nádherný nepřítel, jehož jediný dotek v ní vzněcuje plameny vášně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7387/big_rytir-ohne-px1-7387.jpg 4.4140

Fire 2.

Vydáno: , Domino

Knight of Fire, 1993

Kniha Rytíř ohně

Ivusak7

Perfektní, bavil mě stejně jako ten první. Mělo ti všechno co si od knížky představuji, takže za supr čtení.

preny
26.08.2020

Nádhera, překrásný a strhující příběh plný napětí, vzdoru a lásky.

DUNIKO
18.08.2020

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️

petraj30
03.04.2020

V komentáři minulého dílu jsem napsala, že byl příběh poměrně krutý. To jsem ještě nečetla tento díl a nepocítila správnou váhu toho slova, takže opravuji své původní znění a připisuji, že první díl sice nebyl žádná procházka růžovou zahradou, ale zase takové zlo to taky nebylo. Toto pokračování bylo opravdu kruté a místy nelítostné. Sice to nedosahovalo kvalit prvního dílu a já byla rozhodnuta dát o jednu hvězdičku méně, ale na konci jsem musela přehodnotit svoje stanovisko a dám jen 3 hvězdy. Tento díl na mě působil jako utrpení, i přes ty milostné chvilky. Ani jejich láska mě nijak neoslovila. Tady byly boje od začátku do konce.
Nebylo to sice špatné, ale znám od autorky mnohem lepší.

LilianaFalcon
09.02.2020

Pro mě autorky nadprůměrné dílo. Hlavní hrdinové si tak strašně moc nenadávali, jak jsem u ní zvyklá a kupodivu byli docela chápaví.

Zirvith
29.11.2019

Kniha se mi dost líbila, stejně jako většina knih od této autorky, i když ten předchozí díl mi připadal úplně nejlepší :o) Z postav jsem si docela oblíbila Elysii :)

zimolka
07.05.2019

Spisovatelčiny knihy mám moc ráda a opět nezklama,nádherný příběh.

06.07.2018

Jak se píše v každé knize u autorky, že si na jejích knihách snadno vybudujete závislost, tak v mém případě to platí na 100%.
Mně se u Allory ta její paličatost líbila a vůči Bretovi nemám žádné námitky. Obě knížky se mi líbí a určitě se k nim ještě několikrát vrátím:-)).