Princezna ohně

Setkali se na bitevním poli. Alaric byl normanský rytíř, který přísahal věrnost Vilému řečenému Bastardovi, zatímco Fallon byla anglosaskou princeznou, jež by pro záchranu své vlasti před nepřátelskými Normany udělala cokoliv. Stáli na opačných stranách nepřátelského tábora, a přesto je k sobě přitahovalo něco silného. Po bitvě Fallon upadá do zajetí a stává se vězněm nenáviděného Alarika. Od tohoto okamžiku začíná mezi hrdou, krásnou Fallon a statečným Alarikem neúnavný zápas. Ona se stále snaží uprchnout, on nesmí - a ani nechce - nechat svou válečnou kořist utéct. Zároveň však mezi nimi propuká nezkrotná vášeň, která postupně přerůstá v lásku. Přesto zůstávají nepřáteli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9539/big_princezna-ohne-h8F-9539.jpg 4.4191

Fire 1.

Vydáno: , Domino

Princess of Fire, 1989

Kniha Princezna ohně

Ivusak7

Jsem prostě nadšená:), knížka se mi moc líbala. Rozdělení do 3 částí zajímavý nápad a úplně mě to vtáhlo. Líbilo se mi, jak se oba hrdinové postupně poznávali a jak mezi nimi vznikal vztah o kterém ani jeden nevěděl. Knížku jsem hltala. Jediné čeho mi v knížce přišli moc, bylo až moc války. Krásný příběh

avalonek
13.11.2021

Na začátku jsem se teda musela trošku nutit do čtení,ale pak už to šlo úplně samo.A teď je mi líto,že jsem toto dílo dočetla a opouštím hlavní postavy,které jsem si tak zamilovala ..

preny
23.08.2020

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Po delší době jsem se k ní opět vrátila a musím říct, že mě mrzí že jsem jí tak rychle zhltla. Fallon jsem měla moc ráda, tvrdohlavá, vášnivá, hrdá a bojovná hrdinka, žádná domácí puťka, co čeká, co se stane. Alarik skvělý rytíř, o kterém sní snad každá žena. Ta chemie mezi nimi mě opravdu bavila, autorka ví, jak upoutat. A trocha historie mi nevadila.

DUNIKO
18.08.2020

Krásné čtení ❤️❤️❤️

Ludmila02
02.06.2020

Nemá chybu.

petraj30
02.04.2020

Krásný příběh, ale poměrně krutý. Bylo tam celkem dost bojování - mezi Normany i Sasy, ale i mezi hlavními hrdiny - tam snad panovaly boje od počátku věků:-)
Fallon byla na můj vkus až moc hrdá a neústupná, možná i trochu rozmazlená, ale přišlo mi to někdy až moc hrané a přehnané
Alaric byl taky v některých chvílích hodně tvrdý, proto to mezi nimi krásně skřípalo.
Byl to v celku dlouhý příběh, možná těch bojů bylo hodně, ale četlo se to vyloženě samo. Jen mi připadalo, jako bych ten příběh už četla - řekla bych že autorka spojila dva své příběhy a vznikl tento s Vilémem Dobyvatelem. Moc se mi to líbilo, tak jsem zvědavá na druhý díl

Nikusscha
06.01.2020

Příběh se mi líbil. I to, že Fallon byla velmi hrdá a bojovala jak se říká do poslední chvíle. Děj poměrně rychle ubíhal, více méně jsou autorčiny knížky jako přes kopírák..jen jiné postavy a trošku jiný děj. Jinak je to hodně podobné - vzdor-vzdor-zrada - zamilovaná zápletka-dítě-happy end :-)

renefer
09.11.2019

Tahle spisovatelka mě kdysi dávno přivedla k žánru, kterým jsem dlouho opovrhovala - k romantice. Ale přece jen jsem už zase o něco dál, proto pouze tři hvězdičky.