J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet

Exkluzivní dárkový box, který obsahuje všech základních pět knih Tolkienova eposu. Naleznete zde nejen Hobita a trilogii Pán prstenů, ale také Silmarillion, bez něhož by příběh nebyl kompletní. Komplet obsahuje vázaná vydání s ilustracemi dvorního ilustrátora Tolkienových děl Alana Leeho.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180631/j-r-r-tolkien-ilustrovany-darkovy-k-t6b-180631.jpeg 4.8100

Pán prstenů

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Argo

Kniha J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet

HloupýHonza

Opravdu nádherné ilustrace a velmi čtivý jazyk, který vás natolik vtáhne do děje, že nebudete chtít knihy dočíst.

Halt468
08.02.2020

Dokonalé!!Dokonalé!!Dokonalé!!

onyx84
12.08.2019

K tomuhle skvostu světové literatury je škoda něco dodávat...mohl bych to číst pořád dokola a nikdy mě to nepřestane bavit...

Figallka
16.02.2018

Jsou to mé nejoblíbenější knihy díky tomu, jak se zde prolínají různé rasy a celkově ten smyšlený příběh je pro mě neuvěřitelný a fantastický. Je to pro mě citová vazba a samozřejmě nikomu tuto knihu nevnucuji, ale mě to přirostlo k srdci a vřele doporučuji k přečtení celé trilogie. Myslím si, že pro milovníky přírody a fantasy je tato kniha jedna ze základních k přečtení + Hobit! Díky zpracování filmu Pán Prstenu je můj životní sen se podívat na Nový Zéland kde se tento film natáčel.

ZanZara1
14.02.2018

Není krásnějších příběhů. Už je tomu spousta let, kdy mi cestu zkřížily příběhy Středozemě. A Silmarion je snad tou knihou nejhezčí. Obsáhlé příběhy elfů. Překrásné Lúthien, která dala své sdrce člověku Berenovi. Rozdělení elfských ras, země Valinor, tam na Západě za mořem. Kdo by nechtěl žít ve Středozemi a nebo blažené zemi Valar... :)

KAREL6725
29.01.2018

Co napsat , že staré vydaní Hobita a Pana prstenu jsem prodal a pořídil jsem si tenhle knižní skvost. Tolkien a ilustrace Alana Leeho , je prostě nádhera. Deset hvězd z pěti možných. Doporučuji všem , kouzelné vydání.

TaLu
31.07.2017

Autor John Ronald Reuel Tolkien dokázal zatím nejvěrněji stvořit celý fantasy svět, včetně jazyka. Myslím, že jeho knihám nehrozí, že by je někdo překonal. Musím se přiznat, že jsem si nedovedla představit film podle jeho díla. Ještě že režisér Peter Jackson se nedal odradit a vytvořil filmy, které jsou v mnoha ohledech také nepřekonatelné. Chystám se číst všechny knihy. Vnímám, jak úžasné je, že mám před sebou své poprvé. Zatím jsem četla jen Hobita. A samozřejmě viděla filmy. Když mám těžký den, pustím si útok vrků a je mi hned lépe ! :o)

sarinkas
04.01.2017

Tento dárkový komplet vypadá moc pěkně, ale ještě jsem ho nečetla.

Sára☻☺♥