Souboj srdcí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milostný román o dramatické lásce mladé krásné lady a lorda, statečně se vyrovnávajícího s tragédií svého rodu. Sedmnáctiletá dcera bohatého markýze Caroline se za velmi podivných okolností setkává s lordem Breconem, majitelem rozsáhlého panství. Lord čelí nespravedlivému nařčení z vraždy, Caroline se mu snaží pomoci, oba se do sebe zamilují a posléze se i vezmou. Vražda se nakonec vyřeší, objasní se i tajemstvím opředená historie lordova původu a mladí lidé mohou vykročit vstříc svému štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97537/souboj-srdci-97537.jpg 3.719
Série

Srdcová sága 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

A Duel of Hearts, 1949

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Souboj srdcí

Přidat komentář
pavla9879
21.01.2016

Tuhle knížku hluboce miluji...při jejím čtení se musím smát i brečet...těší mě i mě vytáčí...
Nádherný příběh o tom, co vše láska dokáže, i když musí pŕekonat tolik nástrah.

reader.007
09.01.2015

Tak jsem se na radu nejmenované uživatelky (ahoj Naias ;-)) seznámila s dílem madam Cartlandové a dostalo se mi přesně toho slibovaného. Musím uznat, že zápletku umí baba vyšperkovat jen co je pravda a když pak došlo na patos, smála jsem se dokonce nahlas. Co ale bylo opravdu nejlepší, je rozuzlení v nefalšovaném Cimrmanově stylu (nejsem tvůj strýc, jsem tvůj otec), takže i když se s velkou pravděpodobností nevrhnu čistě na červenou knihovnu, od B.C. si časem ještě něco přelouskám

miruska1
24.12.2014

Kniha sa mi pačila. Film som vydela už davno ale kniha je stejne dobra ako film i keď v knihe sa pribeh vyvija trochu inak ako vo filme.

hortenzie
17.09.2014

Souboj srdcí byl zfilmován - docela pěkné pokoukání pro romantické duše, ač autoři trošku děj proti knize pozměnili. Ale mohu doporučit jak knihu, tak film. Jinak k Pomněnce První - Hazard of Hearts u nás vyšel - pod názvem Srdce v sázce.

PomněnkaPrvní
15.02.2014

Anotace příliš moc prozrazuje, doporučuji ji předem nečíst. Jedná se o druhý díl série A Saga of Hearts. První díl v originále nazvaný Hazard of Hearts zřejmě česky ještě nevyšel, resp. jsem ho na databázi knih nedohledala.

Autor a jeho další knihy

Barbara Cartland
britská, 1901 - 2000

všech 225 knih autora

Kniha Souboj srdcí je v

Přečtených38x
Doporučených3x
Knihotéce17x
Chystám se číst4x
Chci si koupit5x