Souboj srdcí

Milostný román o dramatické lásce mladé krásné lady a lorda, statečně se vyrovnávajícího s tragédií svého rodu. Sedmnáctiletá dcera bohatého markýze Caroline se za velmi podivných okolností setkává s lordem Breconem, majitelem rozsáhlého panství. Lord čelí nespravedlivému nařčení z vraždy, Caroline se mu snaží pomoci, oba se do sebe zamilují a posléze se i vezmou. Vražda se nakonec vyřeší, objasní se i tajemstvím opředená historie lordova původu a mladí lidé mohou vykročit vstříc svému štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97537/souboj-srdci-3Lg-97537.jpg 3.723

Věčná sbírka 4.

Vydáno, Baronet

A Duel of Hearts, 1949

Kniha Souboj srdcí

MaggieR

Wau nečakala som že to bude také perfektné. Nepredvídateľné, nádherné.

pavla9879
21.01.2016

Tuhle knížku hluboce miluji...při jejím čtení se musím smát i brečet...těší mě i mě vytáčí...
Nádherný příběh o tom, co vše láska dokáže, i když musí pŕekonat tolik nástrah.

reader.007
09.01.2015

Tak jsem se na radu nejmenované uživatelky (ahoj Naias ;-)) seznámila s dílem madam Cartlandové a dostalo se mi přesně toho slibovaného. Musím uznat, že zápletku umí baba vyšperkovat jen co je pravda a když pak došlo na patos, smála jsem se dokonce nahlas. Co ale bylo opravdu nejlepší, je rozuzlení v nefalšovaném Cimrmanově stylu (nejsem tvůj strýc, jsem tvůj otec), takže i když se s velkou pravděpodobností nevrhnu čistě na červenou knihovnu, od B.C. si časem ještě něco přelouskám

miruska1
24.12.2014

Kniha sa mi pačila. Film som vydela už davno ale kniha je stejne dobra ako film i keď v knihe sa pribeh vyvija trochu inak ako vo filme.

hortenzie
17.09.2014

Souboj srdcí byl zfilmován - docela pěkné pokoukání pro romantické duše, ač autoři trošku děj proti knize pozměnili. Ale mohu doporučit jak knihu, tak film. Jinak k Pomněnce První - Hazard of Hearts u nás vyšel - pod názvem Srdce v sázce.

PomněnkaPrvní
15.02.2014

Anotace příliš moc prozrazuje, doporučuji ji předem nečíst. Jedná se o druhý díl série A Saga of Hearts. První díl v originále nazvaný Hazard of Hearts zřejmě česky ještě nevyšel, resp. jsem ho na databázi knih nedohledala.