pavla9879 pavla9879 komentáře u knih

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Část s Geraltem se mi strašně moc líbila, bělovlasý zaklínač je jedna z mých úplně nejmilejších knižních postav.
Za část se Ciri musím odebrat dvě hvězdičky, protože mě nesmírně, ale vážně nesmírně, rozčilovalo, jak jsem každých 5-10 stránek musela číst pořád dokola: Kdyby se toho večera někdo podíval oknem...

26.12.2016 3 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Christopher Paolini

Včera jsem tuhle krásku našla pod stromečkem :) Můj manžel prostě ví, čím mi vyrazit dech :D Naprosto úžasně zpracovaná kniha (jen tak mimochodem váží úžasných 5 kilo :D takže docela "těžké" čtení) s naprosto úžasným příběhem. Miluju dračí jezdce :)

25.12.2016 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Velice silný příběh o tom, čeho všeho jsou lidé schopní.
Nechápu, jak něco takového může matka udělat vlastnímu dítěti.

20.10.2016 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Při čtení poslední stránky jsem měla slzy na krajíčku, jednak proto, že to byl velice dojemný konec, jedna proto, že to bylo pár posledních slov, s kterými skončila celá série.
Už teď se mi strašně stýská po Murtaghovi, Eragonovi, Safiře i všech ostatních.
Neuvěřitelně krásně napsané.
Celá série mi přirostla k srdci a určitě se k ní brzo vrátím, protože číst si o dračích jezdcích mě prostě nikdy neomrzí.

16.09.2016 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Ano, ano, ano, ano... já to věděla :D
Naprosto skvěle napsané, napínavé, konec vážně smutný, prakticky lusknutím prstů... :(
Moc se těším a zároveň netěším na poslední díl.

22.05.2016 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Knihu jsem zhltala za pár dní v naději, že dostanu odpovědi na své otázky. Po přečtení jsem se zmohla jen na: "coooooo?"
Ještě víc otázek a doměnek, na které prostě potřebuji znát odpovědi, takže se okamžitě vrhám na další díl.
Vel emradhin iet ai Šur'tugal...

08.05.2016 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Miluju příběhy o dracích, Safiru mám ze všech nejraděj.
Co se lidskýv postav týče, nejvíc mi k srdci přirostl Murtagh.
Děj je napínavý, skvěle napsaný, plný tajemství a překvapení. Mám spoustu spekulací o spoustě věcí, takže se jdu pustit do druhého dílu, abych našla odpovědi na všechny své otázky.

30.04.2016 5 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Když se sejdou dva žárliví paličáci, je to docela sranda... Nevěděla jsem, kdo mě štve víc, nakonec ale přeci jen dostali rozum... otázkou je, na jak dlouho :D
Skvělá trilogie, moc doporučuji.

11.04.2016 3 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Nejhezčí kniha, jakou jsem zatím od Lenky Lanczové četla.
Jediným mínusem je, že byla až moc krátká, dokázala bych o Karolíně a Matějovi číst znovu a znovu :) Všem moc doporučuji.

29.03.2016 4 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Přečetla jsem ji loni, a teď sem si zhltla znovu, abych si osvěžila paměť a mohla se vrhnout na pokračování.
Podruhé, když už jsem nemusela mít strach, že je to kniha o upírech, jsem si čtení učila mnohem víc, mnohem víc se mi příběh líbil a mnohem víc mě navnadil na další díl.

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

U většiny knih, co skončí otevřeně, bych chtěla pokračování; chtěla bych vědět, co bylo s hlavními hrdiny dál. Tady se mi to přání splnilo. Čtení mě moc bavilo, celá série je moc povedená, jen škoda těch chyb.

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásně napsaná, čtivá kniha. Travisův pohled mě bavil o trochu víc než Abbyin. Chyb bylo také méně než v první knize, což mi udělalo vážně radost. Jen ten konec mi tam moc neseděl.

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

Trochu víc drsné, ale dost čtivé. Nedokázala jsem se odtrhnout, dokud jsem nedočetla.
Doufám, že brzy vyjde další díl.

27.02.2016 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Vážně krásně napsaná, čtivá kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout. Jen kdyby nebyly na každé straně nejméně tři chyby nebo překlepy, to mi ten požitek ze čtení trochu kazilo.

24.02.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavá, dobře napsaná kniha, jen je až moc brzy jasné, kdo je vrah, takže žádné velké odhalení na konci.

22.02.2016 2 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Velice miluji Skotsko a jeho historii, proto jsem se bez váhání pustila do prvního dílu a nedokázala se od něj odtrhnout.
Úžasný příběh na pozadí úžasné krajiny.
Nemůžu se dočkat, až shlédnu seriál a vrhnu se na další knižní díl.

19.02.2016 5 z 5

Nevěsty s korunkou (V náruči prostopášníka / Má milá ozvěno) Nevěsty s korunkou (V náruči prostopášníka / Má milá ozvěno) Nicola Cornick

Miluju povídku Má milá ozvěno :o)

03.02.2016 3 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Skvělá kniha, miluju Sherlocka Holmese.

01.02.2016 4 z 5

Zakázané radosti Zakázané radosti Bertrice Small

Nic moc, četla jsem spoustu mnohem lepších knih od B. Small.

01.02.2016 2 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Nové postavy, velice sympatické a zajímavé, nenilfgaarďan Cahir mi hned přirostl k srdci.

01.02.2016 4 z 5