Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus)

Sběratelské vydání bestsellerové tetralogie v luxusním dárkovém balení. Vazba z imitace kůže, se zlatou ražbou a kovovými doplňky! Jeden chlapec… jeden drak… svět dobrodružství. Nechte se vtáhnout do příběhu chudého farmářského chlapce Eragona, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě – Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu Královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí… Fantasy série Christophera Paoliniho nadchla již miliony čtenářů. Práva na její vydání byla prodána do 50 zemí, vytištěno bylo více než 25 000 000 výtisků. První souborné vydání všech dílů tetralogie je jedinečné svým provedením i obsahem a bude bezpochyby ozdobou každé knihovny. Potěší nejen ty, kteří propadli kouzlu draků, ale i všechny milovníky krásných knih či sběratele....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269185/big_odkaz-dracich-jezdcu-komplet-de-lux-sHL-269185.jpg 4.865

Kniha Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus)

JulianČtenář
21.08.2021

Neskutečná nálož. Ve výsledku asi fakt moc rozměrná :)

Blanche77
22.04.2021

Tato kniha nikdy neomrzí. Jen příště zvolím jiný formát.

MegaH
06.02.2021

Propracovaný příběh, ke kterému se jednou za čas vracím a nikdy neomrzí. Audiokniha v podání Martina Stránského je dokonalá. Vždy mě optimisticky naladí, je to takové "pohlazení na duši" :)

gab72
21.07.2020

Velice pěkný fantasy příběh. Prvně jsem ho četla kvůli synovi, moc se mu líbil, pak jsem se začetla sama :). Je krásně vidět, že tetralogii píše mladý autor. S každým dalším dílem se prohlubují myšlenky i motivy hrdiny ( k lepšímu :)). Nevěřila bych, že mě takový příběh, tak moc nadchne :). Parádní dílko.

tomas3531
18.09.2019

Eragona jsem poprvé začal číst když mi bylo asi 14 a zažehl ve mě lásku k fantasy. Další díly mě nebavily o nic méně a bylo zajímavé sledovat osobnostní vývoj Eragona stejně jako samotného Paoliniho ačkoli mě i celkem mrzelo že Eragon už není ten chlapec co se na začátku vydal za pomstou. Od té doby jsem celou ságu přečetl nejméně pětkrát a vždy mě uchvátila úplně stejně jako předtím. Povinná četba pro každého milovníka fantasy.

Cleo De Nile
06.06.2019

Překrásné vydání, za tu cenu to určitě stojí. Jen si neumím představit, že bych si to koupila v knihkupectví a táhla to pak domů, ještě že existují e-shopy jako jsou megaknihy.
Eragona jsem jako puberťačka milovala (no, milovala jsem spíš Murtagha, mám-li být přesnější :-D), a přišlo mi to jako naprosto vrchol fantasy literatury, jenže to jsem neměla moc s čím srovnávat. Po přečtení Pána prstenu už mi to tak originální a dokonalé nepřijde, ale i tak se jedná o napínavé a skvělé čtení, které vás naprosto vtáhne do děje. Safira i ostatní draci jsou úžasní, ti se Paolinimu povedli, a vztah mezi draky a jezdci se mi také líbil.
Jen je škoda, že se spouta lidí nechala odradit filmem.

NarcisSamec
09.04.2019

must have, pro každého čtenáře, který má rád tuto serii.

HYPNOS88
22.12.2018

Tak konečně. Tento nádherný sběratelský kousek vlastním. Úžasný vánoční dárek :) Jako obrovský fanoušek světa Alagaesie si toho moc vážím.