Rozdělená srdce

Po přestěhování je sedmnáctiletá Elisabeth naštvaná snad na celý svět - přišla o všechny kamarády, na venkově není moc příležitostí k zábavě a navíc rodičům to tam naprosto vyhovuje. Všechno změní setkání s Colinem. Proč ji tento kluk od začátku neuvěřitelně přitahuje, to nedokáže vysvětlit. Chová se divně, odtažitě a dává Elisabeth jednu hádanku za druhou. Jaké je jeho tajemství? Co skrývá? Svým pátráním odhalí Elisabeth pravdu - její rodině, Colinovi i jí hrozí velké nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136678/rozdelena-srdce-136678.gif 3.5129

Rozdělená srdce 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Splitterherz, 2010

Kniha Rozdělená srdce

nikolaxx

Nedokázala jsem knihu dočíst do konce. Příběh byl zdlouhavý a kniha zřejmě určená pro mladší čtenáře než jsem já:)

diana5134

Moc hezká knížka nemohla jsem se od ní odtrhnout.

eliska2669
04.03.2019

Jediné, co si z toho vybavuju, je, že hlavní hrdinka pořád jenom spala. (A teda ještě jak to tady pročítám, tak se mi teda vybavilo, jak moc hrozný je pojmenovat tajemnýho temnýho fuckboye Colin.)

Sonya-chan
29.08.2017

Osobně moc nemusím fantasy a romatiku, ale tahle kniha mě zaujala. Dostala jsem ji k Vánocům, tak jsem si řekla, že se nějak zabavím a začala jsem ji číst. Druhý den ráno jsem ji měla dočtenou a šílela jsem z ní. Hodně se mi líbilo zpracování. Je pravda, že na některých místech to bylo zdlouhavé, ale podle mě to vyrovnává ten příběh.

Blurryface
30.07.2017

Když jsem před lety knížku četla, dala jsem jí na jeden nádech. Prostě fantasy romantika jak má být.

Eleanor-ka
11.06.2017

Pustila jsem se do knihy s příjemným elánem, že je opět nějaká příjemná oddechová kniha s dobrým fantasy námětem, neodehrávající se jen v americkým prostředí psáno neamerickou spisovatelkou. K Německu mám osobní sympatie, takže jsem se z knihy těšila o to víc. Avšak celkem zklámání - velmi zdlouhavé a příliš takové nezáživné a přitažené za vlasy.. ovšem musím autorku pochválit za skvělý popisovací smysl, už dlouho jsem nečetla v takovém druhu knih tak propracovaný text.

MíšaS.
30.04.2017

Bohužel toto není moc povedená kniha.

Percabethka
19.01.2017

Netuším, pro jakou věkovou kategorii to bylo napsané, ale já jsem v ní jistě nikdy nebyla a ani nebudu :D jsem ráda, že se mi jí podařilo prodat, tak snad udělá budoucí majitelce větší radost než mně :)

Hvězdopravec
Hvězdopravec