PájaHája PájaHája komentáře u knih

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi moc líbila. Mám ráda příběhy z anglického venkova s pochmurným sídlem a aristokratickou rodinou a jejich tajemstvím. Doporučuji.

15.01.2021 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Kniha mě moc bavila. Skvěle propracované postavy. A to jídlo a to moře. Hned bych někam jela. právě třeba do Řecka :-)

20.09.2022 5 z 5

Knihu jsem četla poprvé asi před dvaceti lety. A už tenkrát mě moc bavila. Spoustu věcí jsem zapomněla a proto jsem byla opět spokojená. Můžu jen doporučit.

13.06.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Oddychovka. Taková červená knihovna. Ale krb, svíčky, hřejivé deky a výhled do zasněžené krajiny a přírodní krásy Islandu, to mě bavilo.

20.11.2021 4 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Krásný příběh lásky, odhodlání a neuvěřitelné výdrže zasazený do hnusné doby 2. sv. války.

30.11.2020 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Aristokratka je zpět. Po slabším čtvrtém díle jsem se velice bavila. Uz se těším na pokračování.

16.11.2020 5 z 5

Otcovy hříchy Otcovy hříchy Jeffrey Archer

Další skvělé pokračování rodinné ságy

15.05.2023 5 z 5

Jen čas ukáže Jen čas ukáže Jeffrey Archer

Skvělá rodinná sága.

28.04.2023 5 z 5

Marlow Marlow Volker Kutscher

Další skvělé pokračování série.

09.03.2022 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásný romantický příběh plný lásky, ale i zvratů a smutku.

04.11.2021 4 z 5

Osmý život (pro Brilku) Osmý život (pro Brilku) Nino Haratischwili

Uf - velmi obsáhlá, ale skvěle napsaná kniha popisující století jednoho rodu. Postavy byly super propracované. Autorka poutavě popisuje vývoj dějin v Gruzii. A ta čokoláda:-) Doporučuji!

24.10.2021 5 z 5

Goldstein Goldstein Volker Kutscher

Tato série mě opravdu baví. Rozhodně v ní budu pokračovat.

14.06.2021 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Další skvělý díl série.

16.02.2024 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Klasika. Od paní Caplin ani nic jiného nečekám. Pěkná romantická oddechovka s krásnou přírodou a čokoládou.

02.01.2024 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Jako vždy milé oddechové čtení na léto

15.08.2023 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Knihy od Klevisové mě baví.

11.07.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Slušná dávka emocí.

03.02.2023 4 z 5

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Gereon Rath mě prostě baví. Jeho svérázné vyšetřovací metody i jeho osobní život. Sice už od půlky knihy jsem tušila pachatele, ale na dramatičnosti to neubralo. Určitě budu v sérii pokračovat.

28.05.2021 4 z 5

Další skvělé pokračování série

24.03.2024 5 z 5

Olympia Olympia Volker Kutscher

Opět další skvělý díl. Dobrá kriminální zápletka. Těším se na další pokračování a jsem zvědavá, jak to dopadne s Gereonem a Charly.

06.12.2023 5 z 5