Ossinky Ossinky komentáře u knih

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

(SPOILER) Strhující roman odehrávající se ve dvou liniich. Minulost - 2.svetova válka a současnost. Nevěděla jsem co čekat, spisovatelku jsem neznala. Ale kniha mě zaujala na veletrhu a nelituji že jsem si ji koupila. Příběh je z větší části podle skutečnosti, popisuje život za války, ženy pilotky, jak se k ženám chovali ve 40. a 50.letech a potom pobyt v koncentračním táboře.....vůbec nedokážu pochopit že něco takového se dělo. V současnosti se odvíjí také příběh a na konci se obě linie propojí. Je to příběh neskutečné lásky, odvahy, statečnosti a tajemství. Doporučuji vřele přečíst a k tomu balíček kapesníčku. Rozhodně od autorky zkusím i další knihy.

06.07.2022 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování stejně dobre jako první díl. Přečteno za odpoledne.

12.10.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Mě se to líbilo krásná oddychovka a dobře se to četlo. Moc hezky příběh a sympatické hlavní postavy.

12.10.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Mě se tato kniha líbila víc než Maminčin mazánek, hlavní hrdinka je moc sympatická.

30.09.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Velmi čtivé, napínavé a konec překvapivý. Mě se to líbilo.

26.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krasny příběh který chytí za srdce.

19.02.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Naprosto skvělá kniha, perfektně napsaná, napínavá od začátku do konce, vůbec nebyl problém se do ní začíst, těším se na další od R.Bryndzy.

03.04.2019 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělá kniha, příběh napínavý a mrazivý, těším se na poslední díl. V poslední době to nejlepší co jsem četla.

26.03.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Také jsem byla moc zvědavá jaká bude nová série. Nicméně začátek překvapivý, jakože dopaden? A co bude dál jsem si říkala. Přišlo mi přitažené za vlasy, že po takovém zranění byla Kate těhotná ale dobře, přehlídnu to. Ze začátku jsem opravdu byla trošku skeptická ale pak se začal příběh vyvíjet a napínat mě. Jak je u pana Bryndzy zvykem. Takže ano, milovnice a milovníci Roberta B. tohle si rozhodně nenechejte ujít.

20.04.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Mám ráda knížky od Hartla, baví mě myšlenkové pochody postav, člověk se sice musí soustředit a udělat si pořádek v rodinných vztazích a postavách a pak se to čte krásně.

06.03.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto skvělý příběh, přečteno za 3 dny. Úžasně napsané, krásně vykreslené situace z pohledu Amber a z pohledu Daphne. Neuvěřitelné co všechno se může skrývat za, na pohled váženou a milující rodinou. Krásný důkaz jak Amber sama spadla do jámy lvové, jen proto že viděla bohatství a chtěla to, co jí nenáleželo. O to horší bylo "procitnutí". Super super.

21.08.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Moje první od tohoto autora. Palec nahoru za to, jak autor dokáže ukončit kapitolu že zůstane "otevřená" a až za další čtyři se možná dozvíte jak to dopadlo....napětí, zvědavost jak to bude dál vás žene pořád dopředu. Promyšlenost, fantazie s kterou popisuje situace - fakt super. Jediná vada na kráse je ten "neviditelný" spolužák. Jinak nemám co vytknout a chystám se na Devátý hrob.

20.06.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Miluju Brynzu, za mě opět palec nahoru, skvělé skvělé, zápletka, Erika a její tým a ten závěr super. I když vrah je znám již od poloviny knížky, vůbec to nevadilo i tak jsem četla jedním dechem.

03.06.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc pěkně napsané, hlavně ta část o Osvětimi, musela jsem "odpočívat" od těch zvěrstev která jsou v knize popsaná. Ale konec jsem už četla jedním dechem a zajímavý poznatek na konci. Jodi nezklamala.

18.04.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle vykreslený psychopatický manžel, moc dobře se četlo a těžko odkládalo, přečteno za pár ní. Mám k přečtení další o této autorky tak jsem zvědavá zda bude stejně tak skvělá jako tato.

03.04.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Bylo to super doporučuji

23.10.2020 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

V polovině se to zlomí a čtenář je zmatený. Docetla jsem do konce ze zvědavosti bylo to napínavé ale cely sled knihy mi přišel zmatecny.

13.12.2019 3 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

V průběhu čtení jsem si myslela, že knihu ani nedočtu, přitom Oběť bez tváře jsem doslova zhltala. Moc postav a přeskakuje mezi Dánskem a Švédskem - chvílemi jsem se ztrácela. Detektivové dělají podle mě začátečnické chyby nebo to spisovatel až tak neřeší, což je škoda. Ve třetí třetině do sebe děj konečně zapadne a je znám vrah a motiv. Musím říct, že Ahnhem tedy fantazii má, ale kdybych tuto knihu četla jako první, asi bych si další nepřečetla.

12.08.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Řekla bych že po Dívce v ledu, je tohle jeho druhá nejlepší kniha. Super super super!!!!

30.07.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Opět skvělé napětí, moc dobře se kniha četla, za mě palec nahoru.

11.04.2019 5 z 5