oresvo oresvo komentáře u knih

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

2. Díl byl taky super. Celá ta série se mi líbila. Mount byl čím dál větší klaďas. Ona se rychle vžila do role královny. Každá knížka nabídne jisté překvapení.

09.07.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tak tohle mě bavilo. Sice mi to připomínalo KINGA od jiné autorky a 50 odstínů šedi ale i tak to bylo super čtení. Slupla jsem všechny 3 díly za sebou během 2 dnů.
Keira je ze začátku nezkušené. I když má v sobě oheň , impulz raději to v sobě dusí. Ale pod správným vedením se z ní stává pěkná dračice

09.07.2021 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Mě se příběh líbil. Jak oba hlavní hrdinové příběhu tak i vedlejší postavy. Konec byl ale skvělý.
Lehká , humorná oddechovka.

03.07.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tak tohle se mi líbilo. Skoro 400 stran romantiky . Četlo se to velmi pěkně , mělo to zápletku , humor i romantiku. I když trochu mě štvalo jak rychle mu Kira odpustila po tom co ji vše řekl. Žádné drahoty nic.
I tak je to ale krásný příběh .

21.05.2021 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Krásný příběh, sice to byla spíš taková pohádka ale líbila se mi. Nebylo to nic hlubokomyslného, spíš jednohubka k bazénu. Co mi rvalo oči byl styl překladu ,, ala první ročník základní školy ,,. Něco nedávalo smysl, věty byly jak z překladače Google. Tohle úplně kazilo dojem z četby. A moc mě to mrzí.

18.05.2021 3 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Z téhle knihy mám hodně rozporuplné pocity.
Začátek mě nebavil, prvních 100 stran ( minulost )jsem přečetla spíš z donucení, poté přišla na řadu současnost a to už mě začalo bavit. Mnoho okamžiků bylo silně emotivních. Pár slz ukáplo. Ale přiznám se, že mi tam chyběla určitá vášeň. Příběh byl spíš smutný, šedý i když tam byl pěkný konec .

16.05.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Další skvělý kousek. Možná je ale dobře , že jsem knížky četla s rozestupem.
Tahle série je svým způsobem podobná.kluci jsou drsňáci, děvkaři, ale jak potkají hlavní hrdinku najednou jsou v celibátu, myslí jen na ni a jsou to zlatička. I přes to všechno tyhle příběhy miluji.
Conor je takový medvídek, trpělivý se srdcem na dlani. Taylor má trochu komplex ze svého těla. Příběh se mi ale libil . Četlo se to rychle, svižně, par humorných scén . Určitě doporučuji přečíst.

14.05.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Tak tenhle díl byl asi nejlepší z celé série . Jude byla fajn, snažila se přežít, nehrála si na žádnou primadonu, Blake se ze začátku tvářil nepřístupně ( nedivím se mu, hodně mu ubližila ) ale bylo super pozorovat jak si k sobě nacházejí zase cestu.
Knížka se četla velmi dobře, děj ubíhal a byl poutavý.

26.04.2021 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

První knížka od této autorky . Jako jo líbila se mi , ale na plný počet to nebylo. Bylo tam spousta vtipných hlášek, ale spíš mi to přišlo jak pro nactileté a to já už bohužel nejsem .
Na to kolik aktérům bylo let mi to úplně nesedelo. Takové chování si dovedu predstavit u lidi okolo 20 let a né skoro u třicátníků.

24.04.2021 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Mě se ta knížka ale vážně líbila. Od začátku mi to přišlo vtipné, tak trochu romantické. Pak byla i zápletka , drama , nakonec i pěkný konec .
Četlo se to pěkně, nenudila jsem se u toho.

23.04.2021

Skóre Skóre Elle Kennedy

Skvělá romantika plná humoru. Tahle série se hodně povedla .

21.04.2021 5 z 5

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Miluji její knížky . Vždy si u nich odpočinu, hlavně si pamatuji o čem kniha byla .

21.04.2021 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Anotace mě moc nenadchla, knížku jsem dlouho odkládala, ale když jsem si četla komentáře od ostatních tak jsem to zkusila.
A páni, tohle se mi vážně líbilo. Ten začátek byl překvápko, celé to bylo čtivé, ani na chvilku jsem se nenudila , musela jsem to přečíst na jeden zátah.
Paul byl muž mnoha tváří a přicházet na to jaký doopravdy je bylo skvělé. Eden byla trochu cynická, možná i lehce zahořklá a nedůvěřivá v lásku. Oba si sedli a krásně si pomohli.

21.04.2021 5 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Tuhle autorku mám rada, ale tahle kniha byl spis průměr . První polovina se docela vlekla, moc mě to nebavilo ale protože mám tuhle autorku rada dočetla jsem až do konce . Druhá polovina už byla super .

19.04.2021 3 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Nevím proč to nemá vyšší hodnocení , mě se ten příběh moc libil , vtipné hlášky, zamilovaný příběh, zvrat ( drama ) a úžasný konec . Bavila jsem se celou knížku.

Koza na konci neměla chybu . Je fajn když se tam objeví i když jen na chviličku postava z jiné knížky .

17.04.2021 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tak tahle byla asi nejlepší z celé série co jsem četla . Kenna byl vtipnej a nebyl vůbec zlej, na to že je to rocková hvězda, Pan byla celkem naoko drsná ale uvnitř jemná. Ten konec mě teda dostal, že i slza ukápla.
Celkově to bylo dobré čtení, žádné dlouhé vleklé scény , pěkně to plynulo. Vtipné. Zamilované i dramatické.

15.04.2021 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Byla to pěkná oddechovka, ona byla docela zvláštní, on měl neskutečnou trpělivost , příběh se četla pekne, svižně , žádné zdlouhavé scény . Ale na plný počet * to nebylo.

14.04.2021 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Mám tuhle autorku rada i její knížky , mám ale jednu výhradu. Příběh je poutavý, ale jsou zde zdlouhavé pasáže kdy popisuje sexuální praktiky . Kdyby je omezila na polovinu tak je to top čtení.

Příběh Měl se mi libil, holka si umí užívat a když potká chlapa svých snů ledasco dokáže přehlédnout.
Grey mě občas děsil , takový stalker. Ale jinak mi byl sympatický.

11.04.2021 4 z 5

Paní z Růžového útesu Paní z Růžového útesu Rexanne Becnel

Třetí díl, bylo pěkné vidět jak se hrdinové s prvních dvou dílů v životě posunuli.
Příběh byl poutavý, četlo se prakticky samo. Isolda sice byla rozmazlená ale nakonec se mi zalíbila.
Celá serie se velmi vydařila.

09.04.2021 5 z 5

Rytíř z Růžového útesu Rytíř z Růžového útesu Rexanne Becnel

Tenhle díl se mi líbil víc než ten první.
Četlo se to prakticky samo.

09.04.2021 5 z 5