Drzý kravaťák

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/big_drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4.2484
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Stuck-Up Suit, 2016

Kniha Drzý kravaťák

adela2230

Oddechová kniha, klasický příběh od autorek. Byla vtipná a zápletka byla z jiného soudku než obvykle. Jen občas byla hlavní hrdinka trochu protivná.

Nattali.ka

(+ SPOILER) Za mě teda dost slabší kniha. První část knihy úplně o ničem, chování a především smskování postav bylo úplně pubertální. V druhé části se děj zápletkou trošku rozjel, tak byla kniha čtivější. Místy mi přišlo, že bylo poznat, že knihu psaly 2 autorky (popis vážné situace a náhlá vsuvka úplně o něčem jiném nebo změna na sexuální řečičky). Vztah hlavních hrdinů působil strašně na sílu, plus nechat si vytetovat její jméno po ani ne 2 měsíčním vztahu, nedlouho po tom, co si nechal předělat jméno bývalé přítelkyně, bylo úplně absurdní. Zápletka i celkově příběh byl prostě nereálný a nepravděpodobný. Mám sice ráda tenhle styl oddechovek, kde se neočekává příliš, ale u téhle knihy tak vysoké hodnocení opravdu nechápu.

tanecnica

Jojo, tohle můžu. Když jsem sáhla po knížce od těchto autorek, přesně jsem věděla, co chci, co můžu čekat, a to jsem taky dostala. Vtipný a záživný příběh, trochu romantiky, více erotiky... Moc jsem se bavila. Ideální, když potřebujete vypnout.

Artep071

Za mě spokojenost ... tento příběh byl moc fajn ... Soraya mě bavila, její výstřednost a prostořekost byla osvěžující... a z drzého kravaťáka se stal takovej zamilovanej slaďouš , přes dramatickou zápletku se ti dva dostali ruku v ruce ...no pohádečka pro dospělé xi xi jako obvykle ..kdo má chuť na pohodové počteníčko ..vřele do toho :)

krevetka79

Tyhle dvě autorky nikdy nezklamou.
Oddychová knížka, se spoustou vtipu a sexu.

Toledo

Taková klasika, kterou si jeden den přečtete a za týden už si ani nevybavíte postavy. Ty příběhy jsou často dost podobné...avšak i tyhle knížky ráda pro relax čtu - zlatý střed.

Arsi007

Od začátku příběh nepostrádá vtip, Soraya je velice sympatická, sarkastická a v tomto žánru velmi neotřelá postava . Vše bylo z pohledu čtenáře dokonalé. Ale nevím, proč mají autoři ve zvyku do erotického románu nacpat jednu určitou zápletku. Nechci spoilerovat tak nebudu konkrétní, ale nehodí se to, přijde mi to až úchylné, vzhledem k tomu, že jsou zde peprné scény a tohle za mě prostě ne.

Ve finále to bylo i milé a roztomilé a rozhodně jde o jeden z nej erotických románů za poslední dobu, který jsem četla.

IG: @hanybooks

Nikyna8
29.12.2021

Kniha od této autorky opět nezklamala, krásné a pohodové čtení. Moc pěkná kniha.