Nelíbánky

Jeli byste místo své sestry na líbánky? Se švagrem, kterého nesnášíte? Nesměla bych se jmenovat Olive Torresová, aby se tohle nestalo přesně mně. V šesti letech jsem uvízla v automatu na hračky a museli mě vysvobodit hasiči. Uhodil do mě blesk, uštknul mě chřestýš. Před pár týdny jsem přišla o práci a nemůžu najít jinou. A za to, že teď letím na Havaj, může katastrofální nevolnost z jídla, která zničila svatbu mé sestry a které jsem jako jediná unikla díky své potravinové alergii. Přesněji řečeno, unikli jsme dva. V tomhle letadle vedle mě sedí ženichův bratr Ethan. Proklatě přitažlivý chlap, ale jinak ten nejprotivnější protiva, jakého zrodil svět. To teda budou Nelíbánky! Autorky bestsellerových sérií Božský a Vášnivý vás zvou na kouzelný havajský ostrov Maui, kde se nepříliš dobrovolně ocitne dvojice ústředních hrdinů. Olive a Ethan o sobě nemají žádné iluze. Pobyt, který měl být romantickou svatební cestou jejich čerstvě sezdaných sourozenců, se nevyhnutelně změní v boj o sprchu, poukázky na masáž, klíče od auta… a taky o postel… Válka mezi švagrem a švagrovou začíná – dobře se bavte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468382/big_nelibanky-AvZ-468382.jpg 3.8331

Vydáno: , Jota

The Unhoneymooners, 2019

Kniha Nelíbánky

Luciska13

Už dlouho jsem se u knížky takhle nenasmála. První polovina byl jeden vtip za druhým a ačkoliv to dějově nebyl bůhvíjak silný příběh, vtipné narážky, hádky a výměny to bohatě vynahradily. Oproti tomu druhá polovina knihy byla vážnější (pokud se to dá u téhle knihy říct), ale zase to vyvažovala romantická (a samozřejmě trochu předvídatelná) zápletka. Ale přesně takovou knížku jsem teď potřebovala, prostě únik od reality.

Ren95

Skvělá kniha od těchto dvou autorek, která po dlouhé době nebyla naplněna jen častým popisem sexuálních scén, ale velmi milého a oddechového příběhu!

MedvidekS

Americká romantická komedie …

Klára16

Až na ten pomalejší start to bylo celkem příjemné. Klasická zápletka, kdy šlo hodně věcí předpovědět, ale ve skutečnosti to vůbec neurazilo :)

Arsi007

Pokud nemáte v podobných romanticko erotických knihách rádi otevřené sexuální scény, ale naopak milujete flirt, různé dvojsmyslné narážky, sarkasmus a ironii a není vám ani cizí hate to love romance tak směle do Nelíbánek.

Popravdě jsem snad ještě nečetla tak vtipnou knihu. Smála jsem se nahlas a některé scény jsem si dala několikrát za sebou.

Postavy jsou sympatické, jiskření mezi nimi funguje na 100% a Olive není jen vtipná, ale také navíc nejde o klasickou krásku z časopisů, což oceňuji.

Doporučuji ne všema deseti, ale dvaceti!

IG: @hanybooks

Arianne

Na jednu stranu to bylo zábavné, klasická odpočinková nijak výbušná romantika. Na druhou stranu si nás autorky natolik rozmazlily, že od nich je to proste málo. Čekala jsem víc a ve finále se vlastně nudila.

Nattali.ka

Klasická oddechovka, když chcete nenáročné čtení na víkend. Připomínalo mi to motivem film Zkus mě rozesmát. Místy vtipné scény, některé trošku bláhové. Návrat z dovolené už mě tolik nebavil, ale snová dovolená na Maui je pěkný únik z reality všedních dní.

MilackovaN
30.12.2021

Kniha mě zaujala svým obalem a čtení bylo snad ještě hezčí! Sice se jedná o klasickou oddechovku s happyendem, ale mě se kniha v porovnání se sériemi Božský a Vášnivý líbila zase o něco více. Tak snad ta laťka půjde i s dalším knihou nahoru.