oresvo oresvo komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nebylo to špatný i když mezi mé top to určitě nepatří.
Příběh se mi líbil ale něco mi tam vadilo.
Byly tam zábavné části , romantika ale i takové nudné nic neříkají kousky.

Velmi jsem si oblíbila Willa a Izzy. Těším se na další díl . Bude totiž o nich.

06.03.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

(SPOILER) Mě se to moc líbilo.
Bylo to vtipné, romantické.
Sice mi přišlo divné , ze se nějak moc rychle dali zase dohromady . 5 let se neviděli . A pak během chvilky už zase cvikali jak holubicky .
Ale jinak se to moc dobře četlo.

02.03.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Tak tohle mě bavilo. Bylo to vtipné.
Líbilo se mi, ze je to psané z pohledu obou.
Oba se mi líbili .
Mad byla ze začátku trochu naivní. Chtěla každému vyhovět.
Chase se tvářil , že je mu vše jedno.

Sice se tam prolnula i smutná linka .

Ale po dočtení jsem z toho měla úsmev na rtech.

02.03.2022 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Takové lehké čtení. Neurazí ale ani nenadchne.
Romantika tak k bazénu .

26.02.2022

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Její tajemství bylo pro mne překvapení.
O to víc jsem si ho užívala.
Příběh opět neměl chybu. Krásně se četlo.
Děj mne vtáhl do sebe .

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tenhle díl se mi vážně hodně libil.
Tony je hlava rodiny, vše chce řídit a nikdo na něj nemá. Kate ho dokázala pěkně usadit.

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem četla několik let před seriálem . Ale o tak se mi líbila. Bylo to poutavé čtení. Možná se mi kniha líbila víc.
Miluji všechny bridgertonovi. Hlavně jak jdou pěkně podle abecedy .

29.12.2021 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Příběh byl napínavý, poutavý , ale chyběla mi tam víc romantika .
Milostná linka mezi hlavními hrdiny byla popsaná hodně vlažně. Spíš byl důraz na záhadu, tajemství .
Byla jsem zvědavá jak to dopadne, dočetla jsem ale podruhé už číst nebudu.

19.12.2021 3 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Kniha se velmi dobře četla, od začátku je plná humoru.
Gabriel byl ze začátku uzavřený , tvrdý, ale časem se otevřel.
Sofie je praštěná, živá a velmi energická.
Moc se mi líbily dialogy mezi nimi. Ona mu říká sluníčko a on ji povídalko.

Nechybí tomu ani erotika, malé napětí .

13.12.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Příběh se mi moc libil. Ona knihovnice , on fotbalista. Co udělá jedna malá záměna .
Oba hlavní hrdinové se mi líbili. Ona nebyla taková ta chudinka v nesnázích ale pěkně od rány . On není arogantní blbec, ale životem zklamaný chlap co má problém někomu věřit.
Bavila jsem se od začátku do konce . Už se těším na další díl.

07.12.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Jo tak tohle se mi líbilo.
Krásně se to četlo, plné humorných frází, erotiky.
Mělo to vše co jsem očekávala.
Pen je sice ,, křupanka,, a vetřela se Jakeovi do bytu , mluví jak nejakej hodlám, ale jejich výměna názorů mě bavila.
Svým způsobem je svěží vítr do umělého a bohatého světa.

02.12.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Kniha byla pěkná , ale na plný počet to nebylo.
Svižný vtipný začátek , ale jak se daji hlavní postavy dohromady už mi to přišlo příliš sladký. On se tváří jako chlap co ho nic nerozhodí a pak je tak sladkej až to snad není reálný.
Celkový dojem je dobrý ale konec mě už trochu nudil.

29.11.2021 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Příběh se mi líbil. Sice dost drsné téma a nesedělo mi jak rychle se z toho oklepala, když několik let prakticky nevylezla z pokoje kromě terapie a běhu. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

29.07.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

První kniha od téhle autorky a jsem nadšená. Příběh mě bavil od začátku do konce.
Nathana jsem ze začátku moc nemusela, přišel mi jako namyšlený vůl ale postupně si mě získal, Candence na mě nejdřív působila , že nemá žádnou sebeuctu ale postupně se mi líbila i ona . Trochu mě štvalo , že si něco začala s Druem ale chápu, že chtěla cítit nějaký lidský kontakt, že je chtěná.
Každopádně se to četlo moc dobře, mělo to zápletku, erotiku, i dobrý konec.

23.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Po dlouhé době kniha co mě bavila od první stránky po poslední. Mělo to vše. Náboj, zvrat, překvapení, emoce, romantiku, erotiku ( tak akorát ) a pěkný konec .
Četlo se jedním dechem .
Ireland byla skvělá , ze začátku drzá ale chytrá.
Grant byl taky skvělý. Zažil v životě to, co nikdo nechce zažít ale popral se s tím.
Rozhodně tahle kniha nezklame .

22.07.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Mám ráda tuhle autorku ale teď mi to asi úplně nesedlo . Druhý díl , první polovina mi moc neubíhala ale druhá už byla super. Scarlet na mě místy působila jako spratek, tátovi peníze ji nevadí když ji platí školu, auto, kreditku ale jinak se otočila ke všemu zády , sice se nedivím, že se chtěla odstřihnout. Ale něco mi tam na tom vadilo.

Celkově se to četlo dobře. Ale nemělo to podle mě ten náboj. Proto nemůžu dát plný počet .

21.07.2021 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

První stránky mi přišly trochu zmatené , ale pak jsem se začetla a líbilo se mi to. Na plný počet to ale není. Možná je to tím , že mi Emma přišla místy ufňukaná, jak děcko. Carter na to jaký je to zabiják byl celkem kliďas.
Druhý díl si ale určitě přečtu. Mělo to napětí, zvrat, romantiku, humor ( Noah a Theresa jsou boží ) .

15.07.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Četlo se to pěkně. Místy hodně vtipné. Ale na plný počet to není. Asi mi tam chybělo nějaké napětí , nějaký zvrat. Tohle bylo spíš milé čtení. Ale určitě nelituji, že jsem přečetla .

13.07.2021 4 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Úplně nejhorší to nebylo. Mělo to zápletku, ale něco tomu chybělo. Nevím možná tam nebyla taková energie mezi Gabem a Saylor. Takové to jiskření. Občas jsem nechápala proč se tak bál prozradit pravdu aspoň svým nejbližším .

11.07.2021 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Závěr, byla jsem zvědavá jak to skončí, jestli se jim povede najít cestu ke společnému životu. Sice je spojovalo hodně sexu ale nakonec tam bylo i něco hlubšího. Je fajn číst příběh o chlapovi co je temný jak noc, jak si nachází světýlko ve tmě a z noci je šero. ;) ona naivní a nakonec z ní byla silná osobnost. Milovala jsem ty jejich hádky . Souboj vůlí. Celkově se mi to libilo. Vykouzlilo mi to úsmev na tváři ale i ruměnec.

09.07.2021 5 z 5