Rytíř z Růžového útesu

Série Růžový útes 1. NEVĚSTA Z RŮŽOVÉHO ÚTESU 2. RYTÍŘ Z RŮŽOVÉHO ÚTESU 3. PANÍ Z RŮŽOVÉHO ÚTESU Rok 1144. Příběh zavádí čtenáře do dávných, nebezpečných a vášněmi nabitých časů, kdy ve 12. století sváděli boje o své území Velšané s Angličany. V hlubokých lesích obklopujících vzkvétající hrad na Růžovém útesu připravují velšští rebelové spiknutí proti anglickým vetřelcům. K nejoddanějším zastáncům velšské samostatnosti patří i Rhonwen ap Tomas, která Angličany z duše nenávidí. Záletného krasavce Jaspera FitzHugha, bratra anglického hradního pána, se dokonce pokusila zabít, i když mu kdysi v minulosti ještě jako dítě souhrou náhod zachránila život. V dramatickém příběhu plném napětí se karta náhle obrací. Z prudké Rhonwen se stane Jasperova zajatkyně. Zvítězí odvěká nenávist, nebo bude vytlačena jiným citem? Bude mít Jasper s půvabnou zajatkyní ještě slitování? Podřídí se nakonec vzpurná divoška a pochopí, že láska je mnohem hezčí než válka? Jak se oba vyrovnají se zradou, která je přiměje rozhodnout se jednou provždy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3083/rytir-z-ruzoveho-utesu-3083.jpg 4.4100

Růžový útes 2.

Vydáno, Alpress

Knight Of Rosecliffe, 1999

Kniha Rytíř z Růžového útesu

oresvo

Tenhle díl se mi líbil víc než ten první.
Četlo se to prakticky samo.

moudivlacek
06.06.2020

Ještě teď mi plesá srdce nad tímto příběhem. Série začala krásným příběhem Jocellyn a Randa, a nyní pokračuje jeho bratrcem Jasperem a rebelkou Rhonwenn. Opětovný boj Angličanů a Welšanů. Rhonwenn brzy zjistí, že i přes svou nechuť se zamiluje do Jaspera. Ovšem odmítá zradit svého kamaráda a spolubojovníka v boji proti Angličanům Rhyse. A i když přijde čas si mezi nimi vybrat, ona volí jen a jen lásku.
Moc se těším na poslední díl. Pro romantiky mohu tuto knihu jen doporučit.

petraj30
02.09.2019

Mooooooc krásný příběh, plný intrik a romantiky..... ach, jak sladké. Kniha se mi líbila o trochu víc, než předchozí díl, asi proto, že v prvním díle se více bojovalo a tady se člověk více zaměří na postavy. Velice se těším na konečný díl této úžasné série.

1casper
10.12.2018

Knihy ze středověku mám ráda. Tahle se četla ještě lépe, než první díl.
Těším se na třetí díl.
Jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh Rhonwen a Jaspera.

deuce
15.10.2018

páčil sa mi román, história, dobrodružstvo a autorka vystihla postavy, tak, že si ich človek mohol dobre predstaviť a každej dala významný charakter

Evaho73
27.06.2017

Tým, že som prečítala prvý diel tejto série (Nevesta z Ružového útesu) bolo pre mňa ľahké vpadnúť do deja a dozvedieť sa o tom ako skončí osud druhej dvojice.

05.04.2017

I tento díl se mi moc líbil. Příběhy ze středověku prostě můžu, je to má srdeční záležitost.

havrmoni
30.10.2015

Dala jsem 4*,ale spíš za druhou půlku. Ta první byla jak opakování z předešleho dílu. Věznitel a vězeň/kyně, možná kdyby byla kratší byla by svižnější a neměla by hluchá místa. To samé mi vadilo v prvním díle.