Nunynka Nunynka komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

SPOILER
Po dlouhé době detektivka,kdy jsem vraha odhadla úplně od začátku. Nevím jestli je to dobře nebo spíš špatně. Pak tam byla jedna dějová linka, která mě trošku svedla na scestí,ale byla to jen chvilka. Jinak na české poměry byla kniha za mě kvalitní. Klidně si přečtu další díl.

12.06.2023 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Autor opět nezklamal. Napínavé od začátku až do konce. Výborná zápletka i důvod,proč se vraždy vlastně staly. A ten konec, který vlastně pro oddělení Q nebyl ukončen,dává tušit,že další díl bude opět stát za to.

03.06.2023 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Tak knížku jsem hltala od začátku do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to moje druhá knížka od autorky a musím říct,že si určitě přečtu další. A pokud budou stejně dobré a napínavé jako tato knížka,tak se mám na co těšit.

16.05.2023 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda. Od začátku do konce mě knížka udržovala v napětí a pořád jsem musela číst. Znovu a znovu nějaký nový zvrat. Za mě to prostě byla bomba. Už při čtení jsem si představovala kdo by jednotlivé postavy hrál ve filmu. A že by to byl super film.

02.05.2023 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Tak konec byl teda fakt super. To jsem opravdu musela číst a číst. Celkově byla kniha čtivá. Chvilku jsem se nechytala s postavami,ale potom to všechno do sebe zapadalo.

09.04.2023 4 z 5

Jen čas ukáže Jen čas ukáže Jeffrey Archer

Kniha mě moc bavila. Taková oddechovka,ale zároveň jsem měla hodně nad čím přemýšlet. Chvilku se tam objevily střípky telenovely,ale do děje to prostě pasovalo. A ten konec? Už abych měla půjčený další díl.

18.03.2023 5 z 5

1794: Tři růže 1794: Tři růže Niklas Natt och Dag

Začátek byl strašně rozvláčný a v ději jsem se ztrácela. Poté co nastoupil dráb,tak to bylo opět čtivé,ale konec mě zklamal. Za mě tam bylo strašně moc nevysvětlených věcí.

04.03.2023 3 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Začátek byl takový trochu za mě pomalejší,ale až se to rozjelo,tak se nedalo přestat číst. Moc se mi líbilo,že to nebylo jen o Asadovi a i Rose se mohla opět projevit. Jsem zvědavá,koho autor bude řešit v dalším díle.

12.02.2023 4 z 5

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Knihu jsem měla přečtenou velice rychle. Moc mě bavila a chtěla jsem vědět,jak to všechno bylo a jak to dopadne. Od začátku jsem si říkala,že je to přece jasné a konec mě teda fakt překvapil a to si myslím,že jsem takových knih přečetla dost. Určitě knížku doporučuji.

22.01.2023 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Asi jsem čekala od knihy víc. Víc akce,víc vyšetřování ... Ale zase na druhou stranu jsem ji měla přečtenou rychle a děj dával smysl,takže to zase takový propadák nebyl. Ale znám lepší české detektivky.

18.01.2023 4 z 5

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Rozhodně byla kniha zajímavá. Na začátku se kniha tváří jako detektivka,uprostřed jako román,drama a thriller dohromady a nakonec je to vlastně přece jen asi detektivka. Občas jsem se ztrácela v postavách i v ději,ale hned jsem se zase chytla a ve finále se mi vlastně kniha líbila. Je pravda,že atmosféra byla hodně ponurá a určitě bych si nepřála v takové době žít. Autor uměl strach a bídu tehdejší doby velice bravurně popsat.

11.01.2023 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Kdyby se mě někdo zeptal,která kniha je z téhle série nejlepší nebo naopak nejhorší,tak bych vůbec nevěděla,kterou říct. Přijdou mi všechny úplně skvělé a vůbec mi nevadí,že knížky mají tolik stránek. Moc mě baví od začátku do konce. A u téhle knížky za mě motiv a celé pozadí vyšetřování bylo uvěřitelné. Moc se těším na další díl.

30.12.2022 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Knihy od Dominika Dána čtu velice ráda a vždy se na ně těším. Ale bohužel tato byla za mě pro zatím jen průměr. Začátek sliboval super zápletku a moc jsem se těšila až se v knize objeví mí oblíbení detektivové. Jenže jak se stalo,tak najednou na mě byla kniha moc překombinovaná. Ale prostě mé oblíbené partě nemůžu dát tři hvězdičky,příště se určitě zase objeví ve skvělé formě.

09.12.2022 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Mám ráda tenhle styl psaní. Od začátku do konce jsem se nenudila a nad rozuzlením jsem nějak nepřemýšlela, takže mě konec překvapil.

10.11.2022 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Začátek se trošku vlekl a knížku jsem prokládala ještě jinými knížkami. Ale musím říct,že děj i hlavní hrdinové jsou velmi originální a zároveň tak strašně obyčejní. Prostě knížka ze života,který prožíváme tak nějak všichni. A ten konec? Za mě teda fakt jako dobrý. No prostě HLP jako prase.

12.10.2022 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Tak po strašně dlouhé době, kdy jsem tuto knihu prokládala jinými knihami, mám dočteno. Moc se mi líbí napínavé pasáže,kde se něco děje,ale je tam i spousta pro mě hluchých míst. Taky jsem se občas ztrácela ve jménech,ale tak to prostě v knize,kde je postav hodně už bývá. Do dalšího dílu jsem se původně už nehrnula,ale ten konec mě trošku nahlodal,jestli jen si další díl neprecist.

27.09.2022 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Já jsem spokojená. Kniha byla poutavá a velice dobře se četla. Dávám si autorku do oblíbených.

26.09.2022 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Kniha mě bavila. Chtěla jsem dát plný počet,ale konec a některé až americké scény mě přišly přitažené až moc za vlasy. Ale jinak za mě super detektivka se vším všudy.

12.09.2022 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Za mě opět skvělá detektivka. Miluju tenhle anglický styl psaní. Detektivka propletená životy všech zúčastněných. A že má 700 stran? To mi vůbec nevadí, klidně by mohla být dvakrát tak tlustá a stejně by mě nenudila. A teď dilema. Mám začít číst rovnou další díl nebo si trochu odpočinout?

11.08.2022 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Nemůžu dát jinak než plný počet. Detektivové z téhle party opět prostě nezklamali. Baví mě celá dějová linka. Za mě TOP autor detektivek.

23.05.2022 5 z 5