Až na ten konec dobrý přehled

Až na ten konec dobrý
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481900/bmid_az-na-ten-konec-dobry-dwc-481900.png 4 367 367

Humorný román o smrti. A je v tom všechno. Láska, smrt, sranda, vesmír, sex i zázrak. Slovy jedné z postav, je to prostě „háelpéčko* jako prase“. (*háelpéčko (HLP) –Hluboký Lidský Příběh v novinářském žargonu) Pavel Tomeš je stand-up komik, kterého můžete znát z TV pořadů Comedy club a Na stojáka. Vydal sbírky fejetonů Tohle lidi hodně berou, Zápisky malého tyranosaura a Facky z Marsu.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na ten konec dobrý. Přihlašte se a napište ho.

ČtenářskýJanek
07.06.2024 2 z 5

Byla jsem na knihu fakt nažhavená, četla jsem spoustu skvělých recenzí, ale bohužel mě příběh nijak zvlášť nenadchnul. Dočetla jsem, ale spíš jsem byla zklamaná....čekala jsem víc. Je to jedna z knih, kterou asi nebudu číst vícekrát a nemám potřebu se k ní vracet, tak, jak se mi u opravdu dobrých knih stává...

Líba.z.hor
04.06.2024 5 z 5

Tohle bylo tak hezke cteni. Bylo tam vsechno. Presto mam od autora radsi jeho povidky.

Vlasta71
03.06.2024 3 z 5

Bizar, vtip, smutek to vše se v knize najde.
Nejvíc se mi líbila část s Lunou a dědou. I když se to na konci pěkně spojilo. Luna měla pěkně bizarní zájmy na 11letou dívku.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Citáty z knihy (1)

Člověku - zvlášť, když je malá holka - se občas dějou divný věci. Takže tady teď stojím a diskutuju se Smrtkou.

Ocenění knihy (1)

2022 - Magnesia Litera (Cena čtenářů)

Kniha Až na ten konec dobrý v seznamech

ve Čtenářské výzvě73x