Až na ten konec dobrý přehled

Až na ten konec dobrý
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481900/bmid_az-na-ten-konec-dobry-dwc-481900.png 4 386 386

Humorný román o smrti. A je v tom všechno. Láska, smrt, sranda, vesmír, sex i zázrak. Slovy jedné z postav, je to prostě „háelpéčko* jako prase“. (*háelpéčko (HLP) –Hluboký Lidský Příběh v novinářském žargonu) Pavel Tomeš je stand-up komik, kterého můžete znát z TV pořadů Comedy club a Na stojáka. Vydal sbírky fejetonů Tohle lidi hodně berou, Zápisky malého tyranosaura a Facky z Marsu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na ten konec dobrý. Přihlašte se a napište ho.

Pasajda
19.07.2024 5 z 5

Tak tohle jsem si fakt užila a doporučuju!
Pane Tomeši, díky! A pište dál, já si to určitě zase koupím a budu cpát všem kamarádkám. :-D

zuzu8480
18.07.2024 5 z 5

Už ani nevím, kde jsem o knize slyšela, o stand up komiky se nezajímám.. Každopádně čtení to bylo moc příjemné. Ač téma smrti, četlo se mi hrozně dobře, vyprávění dějové linky třemi lidmi bylo skvělé, Lunu bych chtěla poznat osobně. Místy jsem se uchichla pod fousy, mrzelo mě,že už je konec, který byl taky dobrý!

1alena1
18.07.2024 5 z 5

Zakoupeno na Světě knihy díky propagaci jedné dívky, která tam tuto knihu velice dobře nabízela. Nic jsem od knihy nečekala, navíc oceněné knihy (Magnesia litera) mají moji nedůvěru. Překvapení. Četlo se to výborně, tento styl humoru mě velmi bavil a na prázdniny mi tato kniha připadá ideální. Určitě to není literatura, která vejde do dějin nějakými hlubokými moudry, ale stojí za přečtení, když si chcete odpočinout od "složitostí" dnešní doby.

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Člověku - zvlášť, když je malá holka - se občas dějou divný věci. Takže tady teď stojím a diskutuju se Smrtkou.

Ocenění knihy (1)

2022 - Magnesia Litera (Cena čtenářů)

Kniha Až na ten konec dobrý v seznamech

v Právě čtených35x
v dalších seznamech2x