nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z celé série se mi tenhle díl líbil nejvíc.

20.03.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět Carter nezklamal napínavé od začátku až do konce. Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by se Carterovi vyrovnal on píše opravdu nejlepší detektivky, co jsem kdy četla.

18.02.2021 5 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Druhý díl se mi moc líbil. Hlavně to jak se vraceli Francizska s Waltrem do minulosti. Taky Miny vzpomínky se mi líbili. Celkově to je moc hezký příběh. Četla jsem od autorky pánský dům a ani nejsem schopna říct jaká série se mi líbí víc. Obě byli moc hezké. Hlavně konečně Jenny a Ulli jako pár. Hlavně jsem doufala, že nevezme zpátky Simona otce Julci. Určitě si knížka zaslouží plný počet hvězdiček.

28.01.2021 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Strašně smutná knížka tohle by se dětem stávat nemělo je to strašně kruté a nespravedlive, co si musí prožít jedna rodina. Nešlo číst bez slz a bez emocí.

22.10.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Naprosto super díl. Napínavý od začátku až do konce a konec ten mě teda dostal takže doporučuji.

26.09.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá knížka. Hodně smutný příběh

11.03.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Hodně dobry dobře se to četlo od začátku do konce napínave. Lepší číst za světla místama jsem se fakt bála ????. Rozhodně stojí za to přečíst. Celou dobu si myslíte že víte kdo je vrah přitom ve finále to je někdo úplně jiný.

10.11.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

super oddechová knížka určitě jsem ji nečetla naposledy moc se mi líbila :-)

15.06.2018 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Tohle byl nádherný příběh snad nejlepší knížka,co jsem od Mony četla . Jednoznačně WoW . Vztah Rosie a Adama doufám , ze tomu Adam dá šanci až se vrátí z léčby . Spis mě zajímá ,co je příčinou ,ze nesnáší doteky doufám,ze se to dozvíme v dalším díle .

30.03.2024

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Kniha se četla velice dobre . Námět hodně zajímavý . Výborná autorka .

20.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Ideální oddechovka mám rada knížky Patrika Hartla píše výborně snad zase brzy výjde nějaká nová knížka .

22.12.2023 5 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Moc hezká romantická knížka takové mile oddechove čtení .

12.11.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Jako vždy skvělá dobre se četla o napětí nouze nebyla . Není nic, co bych vytkla .

30.07.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět super

06.03.2022 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Hodně čtivý thriller jsem nadšená těším se na další díl

14.02.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět skvělé

23.01.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Skvělé čtení na zimní odpoledne taková nenáročná oddechovka.

09.12.2021 5 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Kniha mě neskutečně dostala byl to moc hezky příběh se šťastným koncem.

05.12.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Knížky této autorky jsou moc fajn takové skvělé oddechovky určitě doporučuji.

01.12.2021 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Slušné psycho. Padouch by mě teda nenapadl ten mě hodně překvapil. Určitě doporučuji. Mě se knížka líbila moc .

06.07.2021 5 z 5