Natynka23 Online Natynka23 komentáře u knih

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Moc milý příběh z prostředí vánočního Londýna. Od Catherine Rider jsem četla i předchozí knihy a i tahle se mi moc líbila.

02.01.2020 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Naprosto skvělé zakončení skvělé série! Winter je trochu bláznivá postava, ale o to víc jsem si ji zamilovala. Spolu s Cress je mojí nejoblíbenější postavou. Pro mě to byl nejlepší díl Měsíčních kronik a určitě se k nim někdy vrátím :)

23.03.2019 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha se mi moc líbila, i když mohla být napsána o něco napínavěji. Ale četla se velmi dobře a děj rychle ubíhal. Bylo skvělé, že čtenář do poslední chvíle nevěděl, jak to vlastně s dvojčaty je, která z nich přežila a která zemřela. Byl to zkrátka skvělý thriller :)

13.02.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tatér z Osvětimi byla skvělá kniha. Je to silný, dojemný, ale také romantický příběh Lalea Sokolova, který je napsán velmi dobře.

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Naprosto skvělá kniha! Originální, napínavý příběh, který se velmi dobře čte. Rozhodně jedna z nejlepších knih loňského roku. Už se nemohu dočkat druhého dílu :)
Všichni, kdo jste Smrtku ještě nečetli, to musíte napravit a přečíst si ji!

13.02.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Moc se mi to líbilo :) Cestování do jiných dimenzi bylo naprosto skvělé!!! Nejvíc se mi líbila ruská dimenze, protože ruský Paul byl prostě úžasnej...!!!

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Tato krátká knížečka, kterou jsem měla přečtenou za den, mě bavila, i když jsem ji četla již před nějakou dobou.

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Polibek v Paříži se mi líbil o něco víc než Polibek v New Yorku. Líbilo se mi popisování Paříže, kam bych se jednou chtěla také podívat. Byla to skvělá vánoční knížka.

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Knížka se mi líbila, byla to taková jednoduchá, zimní oddechovka, která se odehrává o Vánocích a moc dobře se četla.

Cress Cress Marissa Meyer

Třetí díl Měsíčních kronik se zatím líbil ze všech nejvíc. Moc jsem si oblíbila postavu Cress, která mi byla sympatická, ale celkově mě to moc bavilo!

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Druhý díl Měsíčních kronik se mi líbil o něco méně než první. Ale i tak to bylo skvělé pokračování Cinder. Dějová linka se Scarlet a Vlkem mě zpočátku moc nebavila, ale poté jsem si na ně zvykla a oblíbila si je.

13.02.2019 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tuhle sérii jsem si chtěla přečíst už dávno, ale dostala jsem se k ní až nedávno. A bylo to boží! Neskutečně mě to chytlo, postavy jsem si všechny až na Levanu a Adri oblíbila... :)

Caraval Caraval Stephanie Garber

Zaprvé, má nádhernou obálku. A co se týče příběhu knihy, ten se mi moc líbil a měla jsem ji velmi rychle přečtenou. Moc se mi líbilo prostředí Caravalu a také postavy byly skvělé. Už se moc těším na druhý díl Legenda.

12.02.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Byla to super kniha, která se četla velmi dobře a i oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Styl autorky se mi líbil, určitě si přečtu i další její knihy.

12.02.2019 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Mám moc ráda historické romány z doby 2. světové války. Kniha se odehrávala v prostředí cirkusu, což se mi moc líbilo a také přátelství dvou hlavních hrdinek bylo krásné. Moc doporučuji!

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knihu jsem si přečetla hned po shlédnutí seriálu, který byl skvělý. A ačkoli se mi více líbil seriál, tak ale i kniha byla super.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Moc se mi líbila, byla velmi čtivá a četla se neuvěřitelně lehce a rychle (měla jsem ji přečtenou za necelé dva dny). Určitě si přečtu i jiné knížky od Kasie West.

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Lily byla příjemná hlavní hrdinka, kterou jsem velmi brzy oblíbila. Kniha se mi moc líbila, možná o něco více než Po tvém boku (a ta byla skvělá) a ačkoli bylo docela brzy jasné, kdo je tím neznámým, byla to skvělá oddechová knížka.

11.02.2019 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Kniha se mi moc líbila. Jsem ráda, že jsem se o Famfrpálu dozvěděla více.
Pro lidi, kteří milují Harryho Pottera je to téměř nutnost :))

22.06.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásné doplnění sbírky Harryho Pottera. Povídky se mi líbily, nejvíce Příběh tří bratří a Mágovo chlupaté srdce, ta byla velice zajímavá.
Doporučuji všem, kdo má rád Harryho Pottera.

22.06.2018 5 z 5