Alfa samec ekniha

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378547/alfa-samec-cZA-378547.jpg 4.3869
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

Egomaniac, 2017

Kniha Alfa samec

Miška935

Miluji tento styl psaní a taky tyto dvě postavy byli opravdu skvělé! Příběh byl dost poutavý až mi je líto, že jsem už na konci. A musím se přiznat, že opravdu na konci mi i ukápla slza co Emerie udělala pro Drewa bylo fakt úžasné. :)

Petronella.k

Na tuhle knížku jsem si brousila zuby delší dobu a musím říct, že je o co stát! Emerie a Drew, páni, jak to napsat... Oba dva byli spolu tak úžasně vtipní, že jsem si při čtení na balkoně zacpávala pusu vínem. Vtipný začátek, kdy se naivní Oklahoma nechala nachytat podvodníkem, odstartoval úžasnou knížku, kterou nešlo odložit, ostatně, kdybych nemusela ráno vstávat k dítěti, hodila bych si noční a dočetla ještě ten den. Ty rozhovory mezi nimi i třeba detaily, kdy Drew přepisoval tabulku, byly naprosto promyšlený. Je to první knížka od této autorky a rozhodně ne poslední. Erotické pasáže bych si klíďo hodila víckrát za sebou, mělo to, jak to napsat? Jo, šťávu! Neobvykle hezky byl napsán vztah Drewa k synovi, za to velký palec nahoru! Rozhodně si tato kniha zaslouží všechny hvězdy, být ta knížka chlap, hodim po něm peněženku i se spodním prádlem. Rozhodně jsem nečetla naposledy.

ladyKristyn

Celkový příběh se mi moc líbil. Nápad, že spolu budou sdílet kancelář, byl skvělý a dost jsem se nasmála jejich pošťuchování. K této knize se určitě ještě párkrát vrátím a přečtu si ji znova.

petulik330

Při čtení této knihy jsem se dost na smála. Již od začátku kdy se hlavní hrdinové setkají. Bylo hlavně tím, jak Drawe mluvil. Nebrat se servítky.
Kromě tohoto bylo v knize dost romantiky a erotiky. Ale hlavně tě romantiky.

anngelina

Celkový dojem z knihy by byl mnohem mnohem lepší, kdyby se česky nejmenovala tak příšerně. Originální název mnohem lepší. První polovina příběhu bez velkých zvratů a druhá polovina to “zachránila”, ale od tohoto žánru jsem nečekala moc, takže s natazenyma ušima a prihmourenyma očima 4*.

Nika30

Přesně to co by se od tohoto žánru dalo čekat. Erotika i romantika dle mě dost vyvážené. Okořeněné láskou k dítěti což mě vždy dostane

Tirisa

V rámci žánru to byla určitě jedna z těch lepších...jen na konci už se mi kroutily snad všechny obličejové svaly z toho, jak sladké to bylo...ale co už...

Hanca91

Sama bych si knihu asi nevybrala, ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď. A ve finále vlastně nejsem vůbec zklamaná. V dnešní době je fajn si odskočit od detektivky k jednoduchému čtení se šťastným koncem.
S knihami tohoto typu mám totiž problém obecně. Všechny jsou totiž v jádru stejné:
- Bohatý, sexy týpek, z jehož pohledu se ženám rolují kalhotky až ke kotníkům.
- Přitažlivá "Popelka", která ke štěstí přišla.
- Notná dávka nespoutaného a nezávazného sexu, který vlastně nezávazný nakonecVelmi by mě překvapilo, kdybych někdy v tomto žánru narazila na knihu, kdy chudý Franta se svým malým kašpárkem zahrál velké divadlo. vůbec není a vyvine se v pravou lásku.