NADEI NADEI komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Po celkem slabším začátku, se život osamocené, zdá se bláznivé ženy rozvine do překvapivého a smutného konce. Povedený psycho román.

07.07.2019 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nemám už co dodat - opět vynikající !

29.05.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Já ty Carterovky miluju, ač jsou zvrhlé až musím někdy ty hrůzy vydýchat, než se opět ponořím do čtení. Bylo to šílené, zvrácené a velmi kruté. Na knížce je znát, že autor nakoukl do duše mnoho vrahů a proto je tak úžasně drsná a velmi čtivá. Za mě super drsné čtení , jen mě trošku mrzí, že musím dát jen 5 hvězdiček.Škoda, že není nějaká TOP hvězda. Doporučuji !

10.01.2019 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Harry je můj oblíbenec a tohle byla pecka. Prolnutí války a současnosti přidává na čtivosti i když se zdá, že je vše moc zamotané a nepřehledné, vše do sebe krásně zapadne. Doporučuji.

30.07.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Krásná kniha o strašné době. Nikdo z nás si to nedokáže ani představit, natož něco takového prožít , všechna ta zvěrstva vydržet, zachovat si lidskou tvář, vydat tak neuvěřitelná svědectví o životě židů, holokaustu a životě v koncentračních táborech. Doporučuji !

21.02.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Hodně dobré čtení , ale chladným vás asi žádná stránka nenechá.

26.01.2020 4 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Buďme k sobě upřímní - kdo z nás by takové peklo vydržel a podal tak obsáhlé svědectví ….

02.09.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Dokonalé čtení s brilantním závěrem.

21.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knížka se čte skoro sama při všech hrůzách, útrapách a boji o každodenní přežití. Svou sílu má kniha ve své opravdovosti člověka, jenž ho sám prožil. Doporučuji !

30.12.2018 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Po přečtených Bílých kostech, jsem s očekáváním otevřela i tuto knihu. Sympatická Katie se setkává s fanatickými duchovními, zneužíváním malých chlapců a to vše graduje v brutální vraždy popisované , tak že jde mráz po zádech. Na odlehčení veškeré hrůzy pomáhá pohled do soukromého života samotné Katie. Z knihy jsem nadšená a pokračuju Červenou lucernou.

07.03.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha si mi četla dobře už od začátku a čím dál jsem byla, tím byla lepší a lepší. Jen mi snad trošku chyběl pohled z druhé strany od samotného pachatele, ale na čtivosti to knize neubralo, takže mohu doporučit ostatním čtenářům - dávám 5 hvězdiček !

08.05.2017 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Další kniha kterou už nikdy nevymažu z paměti. Silný příběh ukradené identity, kdo ztratil milovaného člověka, bude se místy v příběhu sám nacházet, stejně jako já a umocní se mu skvělý čtenářský zážitek, doprovázen občasnými slzami. Skvělé, doporučuji

27.01.2022 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Je to krutý osud co řídí život mladičké Cilky ? NE, tady rozhoduje vyšší moc a tak skončí v koncentračním táboře a následně v gulagu. Strach, těžká práce, nemoci, hlad a každodenní boj o přežití. Emocemi nabitá kniha, kterou můžu jen doporučit.

25.08.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Zrcadlový muž je suprové čtení, které vás zaboří do křesla, ze kterého se už nechcete nikdy zvednout. Doporučuji !

06.07.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

David Rarker má před sebou velkou záhadu zmizení 9 obyvatel, což je celá vesnička. Napínavým dějem se prolínají dvě časové linie, jak to všechno souvisí ? Začtěte se, stránky vás pohltí, tak jako mě. Doporučuji

12.04.2021 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Tohle byla vážně pecka. Napínavé a drsné přesně tak, jak jsme u Karin zvyklí.

16.01.2021 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

V této nešťastné době je čtení téhle knihy pro silné jedince, aspoň na mě tak působila.

25.10.2020 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha nebyla špatná, ale neseděl mi styl jakým je napsaná. Osudy několika odsunutých žen z poválečného Brna se mi pod kůži nedostaly - škoda, mohla to být krásná knížka.

10.09.2019 3 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Tohle je opravdová šílenost ! Opět jedna z knih na kterou se nezapomíná. Doporučuji !!!

01.09.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opravdu hodně povedené Tajnosti až do poslední stránky.

21.08.2019 5 z 5