monika3332 monika3332 komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Teď jsem dočetla a už naprosto chápu zalíbení některých čtenářů. Je to první kniha od Jo Nesbo, kterou jsem četla a rozhodně ne poslední. Čte se báječně, děj krásně ubíhá a příběh je napínavý takřka do poslední stránky. Super!

18.03.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tento díl se neomrzí, četla jsem kdysi nejstarší dcerce, teď čtu druhé a synovi

10.03.2022 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Krásný, ne zkažený pohled do dětské duše a krásného prostředí

21.03.2022 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Další z knih od Jo Nesbo. Už třetí v pořadí a musím říct, že zatím se mi nejvíc líbil Sněhulák. Švábi mají také své kouzlo, jen mi přijde příběh takový rozvláčný. Každou chvíli jsem čekala, že se příběh trochu víc rozproudí, že půjde v živější tempu a stále jen čekala. Jsem zvědavá na další knihy co tu teď mám Pentagram, Spasitel, Žízeň

01.04.2022 4 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Krásné završení série. Je pravda, že jsem netušila až k jakým zvratum dojde.
Mohu jen doporučit

12.11.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Krásně se četla. Po pravdě, dnes ráno jsem začala číst a už je dočteno.
Je to prostě pohodové čtení s vtipem, nadsázkou a trochou té romantiky a sexepilu.

01.10.2023 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Právě dotčeno. Začátek byl takový pozvolný, ale příběh napínavý až do poslední tečky. Po Duně to bylo parádní odpočinutí a už se těším na další knihu.

22.08.2022 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Teď jsem ji dočetla. Paráda!!!! Kniha krásně vtáhne do děje. Nikde se člověk neztrácí a dějová linka plyne jak má. Prostě paráda. Už jdu na další díl

20.04.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Kniha se čte sama, jako její předchozí díl. Je vtipná, plná očekávání zvratů a s báječným koncem.

02.10.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Každopádně přečíst jako první. Protože tahle je stěžejní. Četla se hezky, dvě odpoledne po chvilkach co děti dovolí :)

19.08.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Já se začetla docela rychle a přečtena byla během odpoledne.
Je to určeno mladším ročníkům.
Příběh, když se začtete je poutavý. Zayn a Roth, jsou k nakousnutí :)

21.03.2023 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Jelikož nečtu tuto sérii, tak jak byla napsána, tak jsem ji ocenila. Je pravdou, že začátek, byl dost pozvolný a takový nevyzrálí. Zato závěr knihy měl šťávu a překvapivé, alespoň pro mě, rozuzlení.

16.11.2022 3 z 5

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Tak teď dotčeno. A wau - začátek takový utahaný, pozvolný až se dojde do bodu, kde se vše začne vršit a tělo příběhu se stane sprintem. Už se těším na další díl

23.04.2022 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Zápletka báječná, rozuzlení paráda a přidaná deviza v podobě "prince" bezva. Je pravda, že komentářů o Herryho pití je moc

07.04.2022 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Půjčila jsem si ji v knihovně a ještě že tak, jinak bych byla akorát naštvaná, že jsem za to ztratila peníze. Přijde mi to až moc přitažené za vlasy.

18.03.2022 odpad!

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Začátek je pro mě dost pozvolný a táhlý. Než se člověk dostane do hloubky zápletky je dost "vyšťavený".
Jinak je to příjemné počtení

25.11.2023 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Paráda! Knížku jsem měla za den přečteno. Jak já lituji, že dnes už nejsou v knihkupectví, abych tam zaběhla a koupila pokračování

29.07.2023 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Právě dotčena.
Začátek příběhu je velmi zmatený a chvíli trvá, než se v příběhu člověk trochu více zorientuje.
Puppy je velmi zmatená a uvězněná dívka konvencemi a tím, že je Panna. Prakticky nic nesmí a lord(povznesený), který jí má opatrovat, jí týrá.
Povznesení, kteří jak vyjde v závěru najevo nejsou nic jiného než upíři, ji chtějí využít.
Z jejího osobního strážce do kterého se zamiluje se vyklube Temný princ.

No už mám pokračování rozečtené, tak jsem zvědavá co z toho bude.

26.07.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Přečteno a už se těším na pokračování. Zajímá mě jak tohle dopadne a s kým nakonec Layla bude :)

21.03.2023 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Dokonalost sama. Napětí až do samého konce

14.12.2022 5 z 5