Duch domu Ashburnů ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne. Vše co má, je jeden kufr, dvacet dolarů a milovaný kocour. Dům je pro ni příležitost, jak začít nový život, kterou si nemůže dovolit odmítnout. Ačkoli na duchy nevěří, při zkoumání svého nového domova naráží na věci, které v ní vyvolávají neklid. Do tapet na zdech jsou vyryty podivné nápisy, v lese nedaleko domu je ukryt starý hrob a tajuplné portréty v chodbě v prvním patře jakoby sledovaly každý její pohyb. Jak odhaluje další a další tajemství domu, začíná věřit, že pověsti, které se o něm vyprávějí, mají možná pravdivější jádro, než předpokládala. Budova má chmurnou a děsivou minulost. Adrienne postupně zjišťuje, že o její život usiluje něco hluboce nepřirozeného a děsivě odporného....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443902/big_duch-domu-ashburnu-DDv-443902.jpg 41558
Série:

Strašidelné domy 1.


Žánr:
Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: (ekniha), Fobos
Originální název:

The Haunting of Ashburn House, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (578)

Kniha Duch domu Ashburnů

Kubajzz
včera

Poslechnuto jako audiokniha a za mě super a tedy 5* :-) Doporučuji

Maciiik
26. listopadu

Tuhle knížku jsem si vypůjčila na základě doporučení z fb skupiny. Horory jsem nikdy moc nečetla, ale asi začnu - tohle mě neuvěřitelně bavilo!
Dočetla jsem chvilku před půlnocí a pěkně jsem se u toho "pobála". Moc mi to pomohlo odreagovat se od všech starostí. A vybavila jsem si, jak jsem byla vystrašená když jsem prvně shlédla Kruh :) Hned si jdu objednat další díl. ...
A ještě ke všemu je už vlastně pátek - "Zapal svíci!"


NelushkaM
21. listopadu

Splnila účel, byla opravdu strašidelná.

Michellesixx
19. listopadu

Po přečtení Craven Manor, které jsem si koupila spíš ze zvědavosti, jsem zjistila, že mi styl psaní neuvěřitelně sedne. Tohle je už 3. knížka co jsem od Darcy dočetla a v knihovně na mě čekají ještě 4 další. Je to pecka. První polovinu vám nedá spát to napětí, které by se dalo krájet a druhá půlka začne vše vysvětlovat. Upřímně, konec jsem vůbec takhle nečekala, bylo to pro mě velké překvapení. Za mě opravdu parádní nečekaný konec. Jsem vážně nadšená :)

gabriela0002
18. listopadu

Skvělá kniha

Kekik
12. listopadu

Prvních zhruba 140 stran nuda, poté se Adrienne vydala do knihovny a následně do kavárny na kávu, a od té doby to byla neuvěřitelná jízda. Tuto část jsem četla za tmy, sice v práci mezi lidmi, ale přesto jsem se několikrát vyděsila. Autorka věrohodně popsala dávného obyvatele domu. Číst to v noci, sama doma... Brrr.
Skvělá a napínavá druhá část knihy mě dostala. Bravo.

sabulicka
09. listopadu

Čtivá kniha, velmi napínavá, až jsem přemýšlela nad tím, že sundám zrcadla v domě. Avšak konečné rozuzlení příběhu mě docela zklamalo,proto jen čtyři hvězdy.

Levianka
08. listopadu

Ale jooo , čtivá kniha byla, Líbí se mi styl psaní autorky, ale u této knihy já strašpytlík se vůbec nebála :)

1 ...