monika3332 monika3332 komentáře u knih

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Už dlouho jsem se tak nenutila do čtení, jako teď. Konec byl celkem fajn, ale než se k němu člověk prokousal,.......

02.04.2024 2 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Ať žijí otevřené konce :/
Teda sexu je tu hodně ......

A sem tedy pěkně nakrklá, že není pokračování.

30.01.2024 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Začátek je pro mě dost pozvolný a táhlý. Než se člověk dostane do hloubky zápletky je dost "vyšťavený".
Jinak je to příjemné počtení

25.11.2023 4 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Krásné završení série. Je pravda, že jsem netušila až k jakým zvratum dojde.
Mohu jen doporučit

12.11.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Další v pořadí. Ano a na rozdíl od prvního dílu, se četl dobře

28.10.2023 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Právě dočteno. Lepší, než první díl. Četl se lépe

18.10.2023 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Po pravdě, film jsem viděla párkrát a tak jsem chtěla mít I ten knizni pohled. No ...... film byl lepší.
Miluju knížky, ale tady jsem se nudila a porovnavala. V knize, jako vždy, je spousta věcí co nejsou ve filmu. Ale tady mi to nechybělo, spíš jsem si říkala, že jsou tam zbytečně.

18.10.2023 3 z 5

Ti, co zemřeli Ti, co zemřeli J.R. Erickson

Tak dočteno. A po pravdě řečeno, už nikdy víc. Do čtení jsem se nutila jak snad nikdy. Konec mě překvapil, ale nic to nemění na tom, že už nikdy víc.

11.10.2023 1 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Kniha se čte sama, jako její předchozí díl. Je vtipná, plná očekávání zvratů a s báječným koncem.

02.10.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Krásně se četla. Po pravdě, dnes ráno jsem začala číst a už je dočteno.
Je to prostě pohodové čtení s vtipem, nadsázkou a trochou té romantiky a sexepilu.

01.10.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Hezky se čte

30.09.2023 5 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

Po pravdě, jsem se těšila, až knihu dočtu.
S klidným svědomím mohu říct, že dotčeno a knihy jdou dál. Snad udělají radost dětem ve školní knihovně. Já jsem v nich zalíbení bohužel nenašla.

17.09.2023 3 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Knížka se četla dobře, ale dej byl trochu "splašený". Asi jsem čekala něco trochu jiného.
Přesto byla kniha čtivá a pokud se nepletu, tak mladší generace by si v ní našla to své.

14.09.2023 2 z 5

Hon na vittry Hon na vittry Johan Theorin

Lepší, nežli první díl to rozhodně. Jen je to celé nedokončené, příliš otevřených konců....

07.09.2023 4 z 5

Bitva o Salajak Bitva o Salajak Johan Theorin

Tahle kniha mě tedy nepohltila a ani nenadchla. Spíš jsem se nudila. Po pravdě, kdybych neměla už koupený i druhý díl, tak bych knihu odložila v půlce a raději si vzala jinou.

29.08.2023 2 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Každopádně přečíst jako první. Protože tahle je stěžejní. Četla se hezky, dvě odpoledne po chvilkach co děti dovolí :)

19.08.2023 5 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Wau. To je jediné co mě napadá po dočtení, posledního slova.

Tak tohle by mě nenapadlo a už vůbec ne, že to není ani z daleka konec příběhu.

Jsem zvědavá na pokračování, pokud bude a na to jak se bude vyvíjet trojuhelnicek :)

10.08.2023 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Právě dotčena a jdu na závěr série. Je to napínavé a v některých místech, pohlcujíci

06.08.2023 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Paráda! Knížku jsem měla za den přečteno. Jak já lituji, že dnes už nejsou v knihkupectví, abych tam zaběhla a koupila pokračování

29.07.2023 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Právě dotčena.
Začátek příběhu je velmi zmatený a chvíli trvá, než se v příběhu člověk trochu více zorientuje.
Puppy je velmi zmatená a uvězněná dívka konvencemi a tím, že je Panna. Prakticky nic nesmí a lord(povznesený), který jí má opatrovat, jí týrá.
Povznesení, kteří jak vyjde v závěru najevo nejsou nic jiného než upíři, ji chtějí využít.
Z jejího osobního strážce do kterého se zamiluje se vyklube Temný princ.

No už mám pokračování rozečtené, tak jsem zvědavá co z toho bude.

26.07.2023 5 z 5