monika3332 monika3332 komentáře u knih

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Tak teď dotčeno. A wau - začátek takový utahaný, pozvolný až se dojde do bodu, kde se vše začne vršit a tělo příběhu se stane sprintem. Už se těším na další díl

23.04.2022 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Teď jsem ji dočetla. Paráda!!!! Kniha krásně vtáhne do děje. Nikde se člověk neztrácí a dějová linka plyne jak má. Prostě paráda. Už jdu na další díl

20.04.2022 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Zápletka báječná, rozuzlení paráda a přidaná deviza v podobě "prince" bezva. Je pravda, že komentářů o Herryho pití je moc

07.04.2022 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Další z knih od Jo Nesbo. Už třetí v pořadí a musím říct, že zatím se mi nejvíc líbil Sněhulák. Švábi mají také své kouzlo, jen mi přijde příběh takový rozvláčný. Každou chvíli jsem čekala, že se příběh trochu víc rozproudí, že půjde v živější tempu a stále jen čekala. Jsem zvědavá na další knihy co tu teď mám Pentagram, Spasitel, Žízeň

01.04.2022 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Nevím proč, ale tady jsem se trochu ztrácela. Ač jsem čtenář pozorný a dychtivý tady jsem knihu odkládala. Sice přečteni za dva dny, ale do takřka poloviny mě děj moc nezaujal. Po té půlce už to bylo fajn. Autora mám ráda, už mám rozečtenou další z jeho tvorby.

28.03.2022 3 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Krásný, ne zkažený pohled do dětské duše a krásného prostředí

21.03.2022 5 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Teď jsem dočetla. Ráda si občas přečtu erotické romány, povídky. Je pravda, že kniha se čte hezky jen její začátek je dost táhlý. Konec je bohužel pro část mé romantické duše bolestný, leč předvídatelný.
Je to takové lehké čtení se kterým občas zapomínáte, že něco musíte udělat a zároveň, máte chuť dějovou linku přepsat, protože toužíte jít hlouběji a jinou cestou

21.03.2022 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Půjčila jsem si ji v knihovně a ještě že tak, jinak bych byla akorát naštvaná, že jsem za to ztratila peníze. Přijde mi to až moc přitažené za vlasy.

18.03.2022 odpad!

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Teď jsem dočetla a už naprosto chápu zalíbení některých čtenářů. Je to první kniha od Jo Nesbo, kterou jsem četla a rozhodně ne poslední. Čte se báječně, děj krásně ubíhá a příběh je napínavý takřka do poslední stránky. Super!

18.03.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tento díl se neomrzí, četla jsem kdysi nejstarší dcerce, teď čtu druhé a synovi

10.03.2022 5 z 5

Dcera ohně Dcera ohně Matt Ralphs

Fantasy mám ráda, ale tady jsem se nudila.

04.03.2022 1 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Tento díl je trošku akčnější nežli první a chápu, že náctileté čtenářky zejména mohou mít pocit, že Thorn je holka co by si to s ní nejraději vyměnili :) Alespoň má dcera by to brala hned. Četla se dobře je to takové odpočinkové čtení

04.03.2022 5 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Už jsem neměla co číst a tak jsem si půjčila jednu knihu od mé dcery. Děj je že začátku alespoň na mě, dost pozvolný a utahaný, ale jako rozptýlení je knížka fajn. Přečetla jsem za den a druhý jsem četla pokračování

04.03.2022 5 z 5