Pasažérka

Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život. Etta tak zjistí, že zdědila zvláštní schopnosti, o kterých nikdy neslyšela. Aby ochránila své tajemství i svůj život, bude muset cestovat nejen mnoho mil od domova, ale i do minulosti… Nepřátelské rody se ale nevzdávají a chtějí její moc!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309579/pasazerka-EHI-309579.jpg 3.7217

Pasažérka 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo

Passenger, 2016

Kniha Pasažérka

SknihouVrukách

Kniha Cestovateľ má príjemne prekvapila a podľa niektorých recenzií som očakávala slabšiu knihu. V knihe máme dve hlavné postavy, ktoré mi veľmi sadli a podľa ich charakterov som si občas myslela, že sú starší ako v skutočnosti boli. Veľmi sa páčila téma cestovania v čase, ale dala sa z nej vyťažiť viac. Prišlo mi, že priemiesťnovanie nebolo vôbec vysvetlené a ani dobré popísané a chcela som vedieť o ňom omnoho viac. Miestami sa kvôli extrémne dlhým kapitolám dej vliekol, ale niektoré pasáže boli extrémne napínavé. Celkovo bol pribeh pekne zamotaný a vôbec som nevidela čo bude ďalej. Čo musím pochváliť je štýl písania autorky. Pani autorka do príbehu vložila také krásne umelecké opisy a veľa z nich som si musela zaznačiť. Celkovo jej štýl písania bol úžasný a veľmi dobre opísala romantiku medzi postavami. Páčilo sa mi ako medzi nimi bola chémia a ako to všetko krásne opísala a nebolo to odfláknuté a "cringe" ako v niektorých fantasy knihách. Ja vám knižku môžem odporučiť. Síce by som možno pár pasáži z príbehu vynechala a lepšie opísala fantasy stránku tak som si knižku veľmi užila. 3,5/5✨
Knižku som čítala vrámci knižnej štafety 'Rande s knihou' od @bookyworld

Lea_41

Hezké téma na knihu. Etta by občas potřebovala pár facek. Další díl si asi nepřečtu..

Danago

Zajímavý fantasy příběh o cestování časem. Určitě je pro mladší čtenáře, ale mě to docela bavilo. Určitě si přečtu druhý díl, protože chci vědět jak to celé dopadne.

Makaja

První půlka mě bavila, pak to nějak ztratilo grády a ke konci jsem se do čtení nutila. Bohužel jsem si nezjistila, že to je zase série, takže konec nekonec..... Myšlenka zajímavá, ale nakonec takový průměr.

Suzanne07

Na téhle knížce mě štvala jen jedna věc. Jméno hlavní hrdinky. Vždycky když tam bylo jméno Etta, tak jsem si představila vysavač Eta. Ale jinak se mi to líbilo. Sice jsem se v pár místech knihy musela trochu nutit číst, a myslím si, že by nemusela mít tolik stran, ale jsem ráda, že jsem ji nakonec dočetla.
Hlavní hrdinka mě štvala nejen svým jménem, ale i chováním. Zato Nicholase jsem si oblíbila.
Doporučuji přečíst. ❤ A nenechte se odradit zdlouhavým začátkem nebo velkým počtem stran. Pak se to rozjelo a skoro jsem se nemohla odtrhnout.

.Simi.
10.12.2019

Knížka byla zajímavá, ale strašně zdlouhavá. Varování má otevřený konec a to mně osobně hodně naštvalo. Celou dobu se snažíte dostat do historie všech rodina a rodů, když už to jakž takž chápete tak vám tam dají otevřený konec. Jinak nápad celkem dobrý, znám mnoho jiných knih o cestování časem a ty si přečtu radši.

Kacennnka
03.11.2019

Pasažérka je rozhodně originální a velice povedená kniha. Autorka cestování časem pojala velice dobře, a přestože mi nějaké skutečnosti trochu ucházely nebo jsem s nim nesouhlasila, byla jsem spokojená. Podívat se do různých epoch a měst (Paříž, New York, Londýn, Damašek...) bylo zajímavé, ale ráda bych se dozvěděla více detailů o jednotlivých místech. Hrdinové mi úplně k srdci nepřirostli a jako největší mínus vidím romantiku, které v příběhu bylo více než dost.

Hanjimka
27.10.2019

Mám ráda knihy o cestování časem, a tahle je fajn. I když trochu překombinovaná, ale četla se dobře,

Finální říše
Finální říše