Zatmění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Isabella se stěhuje k otci do městečka Forks ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Později však do Isabellina života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Isabelle. A tak se Isabella musí mezi nimi rozhodnout… Třetí díl romantické čtyřdílné ságy s prvky fantasy a hororu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55870/zatmeni-FDZ-55870.jpg 3.84124
Série

Stmívání 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Eclipse, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (257)

Kniha Zatmění

Přidat komentář
DannyLady
11. října

Jakmile jsem začala číst, hltám jednu knihu za druhou. Jednou za čas prostě dostanu chuť přečíst si znovu tuto úžasnou sérii, která mě na základní škole naučila milovat knihy. Příběh je díl o dílu svižnější a akčnější. A nezamilovat si postavy ať už hlavní či vedlejší prostě nelze.

tereza7804
08. října

Miluju, miluju ,miluju. Tohle musíte číst :)


Lenísek
13. září

Tak tohle vážně nepobírám. Většina čtenářů patří do týmu Edwarda a to všechno i po tomhle, co v Zatmění vyváděl?

Úplně nejvíc mě bavily pasáže s Jacobem. Tady se mi kupodivu líbila (to bylo snad poprvé) i Bella, když neposlouchala Edwardovy zákazy a zdrhala za vlkodlakem. Jenže celá zápletka byla na můj vkus celá přetažená za vlasy. Opravdu kvůli jedné smrtelnici budete budovat celou armádu upírů?

Po druhém díle je tohle určitě zas krok zpět a dostáváme se na začátek - na úroveň Stmívání. A to to bylo tak hezky rozjeté. Upřímně jdu do posledního dílu s tím, aby tohle celé už skončilo a já měla od upírů zas klid.

ydnac
07. září

Miluju celou tuto sérii:-) netřeba dalšího komentáře. Fandové určitě četli a jsou stejně nadšení jako já a kdo nečetl a nemá rád upíry tak ani číst nebude.

Cress
12. srpna

3,5*
Místy to bylo zdlouhavé a Bella mě štvala více než v předchozích dílech. Eda byl naopak více v pohodě. No a Jake byl teda opravdu hrozný a po této knize ho už nemám ráda vůbec. Ale opět jsem si to užila. Stmívání je prostě špatné, ale je to Stmívání a bude vás to bavit, tak si to přečtěte.

Markét0138
31. červenceodpad!

Byla jsem nemocná, nudila jsem se a tohle byla jediná kniha, kterou jsem měla zrovna po ruce. To je jediný dvoj-důvod, proč jsem zase vstoupila do téhle řeky - horečka a nuda. Nakonec jsem tu knihu ani nedočetla a s touto sérií jsem skončila nadobro, ani mě nezajímalo, jak to dopadne.
(Časem jsem s kamarádkou viděla po jistém přesvědčování Rozbřesk, takže jsem nakonec stejně zjistila, jak to dopadne, ale to nic nemění na tom, že tyto knihy už nikdy. A filmy vlastně taky ne, stačilo mi to vidět jednou.)

Adlinkaa
04. července

Za mě asi nejvíc nudná kniha z této série :(

Kajuš94
02. července

Tento díl byl místy zdlouhavý, ale asi to dávalo smysl. Co mě u této knihy odzbrojilo bylo jak na konci Bella byla ,, vyřízená " z Jacoba.

1 ...

Doporučujeme

Jedinečný nůž
Jedinečný nůž
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců
Zlatý kompas
Zlatý kompas
Osudné tajomstvá v podzemí
Osudné tajomstvá v podzemí