momo.kg momo.kg komentáře u knih

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Jedna z nejhezcich knizek, kterou jsem za posledni rok cetla. Moc hezky napsana s postavami a dejem, ktery se cetl jednim dechem. Dekuji za takove knizky JOJO

25.12.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Prijemna oddychovka, kor kdyz ji ctete v Chorvatsku :)

24.10.2023 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Ufff. Uz jsem od Dvorakove precetla vse, toto byla zatim posledni. Ale? Vsechny byly uzasne, jiji styl psani mi sedl. O Dedine se to bohuzel rict neda. Cetla jsem ji skoro 2 mesice.

24.10.2023 2 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nesbo je proste buh.. Opet a znovu..
Smekam. Nechapu jak dokaze vymyslet takovy zaludny pripady a jeste je napsat ctive, ze nemuzes prestat Harry a Nesbo big hug!

01.09.2023 5 z 5

V zemi korálového stromu V zemi korálového stromu Sofia Caspari

Parada! Tohle se cetlo jednim dechem :)

05.05.2023 5 z 5

Olivia: Čo vás o živote naučí iba dieťa Olivia: Čo vás o živote naučí iba dieťa Zuzana Mihálechová

Ja vubec nevim jak knihu ohodnotit neco mi prislo desne super, ale nadruhou stanu mi tam neco desne nesedelo jednu hvezdu urcite ne, 5 taky ne, ani zlatej stred fakt nevim. Hodne zvlastni knizka k premysleni.

05.05.2023 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem na doporučení a i díky vysokému hodocení.
Pěkná kniha, krásně se četla. Příběh taky dobrý. Ale já zase čekala něco navíc po takové chvále....

Karamelová džungle Karamelová džungle Tereza Salte

Terezu znám z IG a zajímalo mě jaké jsou i její knihy. Její životní styl je mi sympatický. Její kniha Karamelová džungle také. Držím palce v jejím životě po zdravotní stránce s dětmi.

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Četla jsem znovu po 15ti letech kvůli čtenářské výzvě... a pamatovala jsem si to úplně jinak :D.
Pěkná nostalgická

12.10.2022 4 z 5

Matky Matky Brit Bennett

uf. já nevim.. Moc se mi líbila obálka, pak mě i nadchla nějaká recenze na IG, ale ve svý podstatě to byla úplně obyčejná knížka s ještě obyčejnějším příběhem... Četla se dobře to né, že né, ale čekala jsem víc. :)))

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

Kniha celkem dobrá. Jediné co mi vadilo, že 7mi letá holčička byla podle autorky tak na úrovni 4-5letého dítěte,ale pak jsem si zjistila,že sama dítě nemá,tak chápu, že o tom asi nemá ponětí... ale mohla si to zjistit :))

22.07.2022 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Po dlouhé době zase nějaké fantasy a ještě k tomu české. Ze začátku mě to moc nechytlo, ale pak se příběh příjemně rozjel. Těším se na další četbu fantasy od této autorky.

06.03.2021 4 z 5

Kniha o tichu Kniha o tichu Josef Formánek

Byly vánoce, já dostala Knihu o tichu... Během čtení jsem dostala hroznou chuť na mandarinku. Tak jsem si jí dala, byla to zrovna chvíle nebo náhoda kdy se i mandarinky objevily v příběhu?.. bůh vi..

08.01.2021 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Pěkná knížka. Sice trošku průhledný kdo to bude, ale i přes to napsaná tak, že se od toho nedalo odtrhnout a tak to má být :)

14.05.2020 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Ke knize jsem se dostala diky ctenarske vyzve. Nazev lakavy i hodnoceni.... Ale pro me kniha nic moc. Cetla jsem ji pekne dlouho a zaver? Zhorsil muj pocit z knihy jeste vic... Jedina Midori zachranila cely muj dojem :)

29.12.2019 2 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Za mě... Totálni TOP SROP! Mam přečtené všechny HH.S Nesbem jsme se dokonce osobně potkali i ve Švédsku ve skalách jako dva lezci. Je to skromný týpek s ohromným talentem! Doufám a těším se na další jeho díla... ❤️

20.10.2019 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Formánek je jednoznačně můj nejoblíbenější spisovatel a tato kniha mě mile potěšila. Jeho spisovatelské umění je nepřekonatelné, po dočtení každé jeho knihy mám pocit, že si to musím přečíst znovu, jestli mi náhodou někde neunikla nějaká skrytá a hlubší myšlenka. Nemůžu se dočkat až sepíše něco nového. Pro mě je to Borec svelkým B!

10.11.2017 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Naprosto super kniha!!!

04.03.2017 5 z 5

Tahle kniha mi hodně sedla. Super počtení.

13.08.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer