misaC misaC komentáře u knih

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Pro mě také lepší než Šelma.

24.06.2019 4 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Pro mě také zklamání. Nemohla jsem se začíst - víc jak 20 stránek najednou jsem nedala.... Ve třech čtvrtinách knihy to trošku získalo spád a ke konci jsem stránky zase už přeskakovala. A mimochodem, studenty- díky tomu, jak svou situaci řešili - jsem vůbec nepochopila a nevcítila se do nich.

22.06.2019 2 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Dlooouho mi trvalo než jsem se začetla, ale problematika diamantů, jejich prodej, zpracování, broušení atd. mě docela zaujala.

02.05.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Originální nápad. Kniha se dobře četla, děj pěkně ubíhal - "zabejčenost" hlavního hrdiny mi byla docela sympatická. Jen ten závěrečný souboj........

26.04.2019 4 z 5

Alchymistovo tajemství Alchymistovo tajemství Scott Mariani

Já jsem se pobavila. Oddychové čtení, které někdo srovnává s Danem Brownem. Hlavní postava byla sympatická. Proč ale musí mít ti hrdinové nějaké trauma z dětství či mládí? Určitě plánuji i další knihu s Benem Hopem.

07.04.2019 3 z 5

Bledý jezdec Bledý jezdec Bernard Cornwell

Uhtreda mám prostě ráda. Destiny is all!

07.03.2019 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

I když jsem o životě a zvycích Amišů už něco věděla, tak mě části knihy popisující jejich společenství docela bavily. Méně mě už bavilo soudní přelíčení - přišlo mi zmatené. Katie mě chvilkama dokonce i rozčilovala. A rozuzlení jsem nějakou dobu před koncem už tušila. Sečteno a podtrženo - 3 hvězdy.

02.03.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Jako vždy od Angely Marsons dobrá detektivka. Čím víc kniha ubývala, tím víc mě bavila, ale v ke konci jsem měla stále před očima film Živý terč - a to mi trochu vadilo.

18.02.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Pro mě asi zatím nejlepší kniha s Robertem Hunterem. Tentokrát mě až tak neděsilo provedení jednotlivých vražd, ale samotný způsob jejich "sdílení".

07.02.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další kniha - opět spokojenost.

25.01.2019 4 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Další z pěkných detektivek mojí oblíbené "kriminalistky" slečny Marplové.

23.01.2019 4 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Mám ráda J. Rollinse, kniha mě nezklamala, ale ta super Seichan mě trochu rozčilovala.

09.01.2019 4 z 5

Poslední království Poslední království Bernard Cornwell

Ačkoliv to běžně nedělám, tak jsem sérii začala číst až po shlédnutí seriálu. A vůbec nelituji!

09.01.2019 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tak krasojízda s Robertem Hunterem pokračuje! Jde se na Sochaře smrti!

26.12.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak druhá kniha od Cartera přečtena. Byla stejně jako ta první perfektní. Kam asi autor na ty děsivé nápady na vraždy chodí ?

05.12.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První kniha s Robertem Hunterem a moc se mi líbila. Rozuzlení pro mě překvapivé. Už si chystám Popravčího !

13.11.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Příběh se rozjížděl slibně. OPĚT jsem začala srovnávat Eriku s Kim ( Případy Kim Stoneové ) a OPĚT jsem si v závěru knihy musela říci, že Kim je lepší... Rozuzlení případu bylo pro mě asi příliš jednoduché, stránky už jsem jen tak přeskakovala. Škoda.

23.09.2018 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kniha mě potěšila, četla se pěkně - jako všechny knihy s Kim. Trošku zklamání a pocit nedokončenosti s dějovou linkou Alex.

09.09.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi četla dobře. Mnoho postav mi až tak zase nevadilo - dokonce mě bavilo, jak rychle si vybavím propojení jednotlivých postav a udržovalo mě to v soustředění. Někdo tady zmiňoval, že je kniha příliš negativní, to si nemyslím, spíše mám pocit, že takový je prostě život.

16.06.2018 3 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Tak to byla opět jízda. Kapitoly psané vždy z pohledu některé z hlavních postav mě zpočátku ( tak jako u prvního dílu ) trochu mátly, ale nakonec opět maximálně vyhovovaly. Já tedy úplně "nemusím" Laiu, zato Elias a Helena mají mé sympatie a doufám, že je osud ještě svede dohromady.

11.03.2018 5 z 5