Mini.Baby Mini.Baby komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

5/5! Držela jsem se v pozoru od začátku do konce, prostě parádní jízda s neobyčejnou zápletkou. Těším se na Ďábelské hry ;)

28.01.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Patrik mě hrozně baví. Jeho knihy jsou vtipné, svižné, čtivé a na konci vždycky lituji, že už je po všem. Rozhodně zajdu i na nějakou jeho hru do divadla a je legrace sledovat jeho fb profil. Tak energického a pozitivního člověka nepotkáte na každém rohu. Prostě Pan Úžasňák!

02.01.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Zpočátku jsem se vůbec nemohla začíst, knihu jsem na dlouho odkládala a vysloveně se do ní nutila, ale občas tam byly vtipný pasáže, u kterých jsem se uchechtávala. V trojčatech jsem měla často chaos, ale s více postavami mám celkově problém, takže za sebe hodnotím toto dílo jako průměrné :)

17.12.2016 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Toto je zatím nejvíc TOP, co jsem za svou ubohou čtecí kariéru četla. Doufám, že u nás vyjde něco dalšího od této spisovatelky, protože tohle je literatura přesně pro mne. Tleskám, děkuji a modlím se za další klenot do sbírky

03.12.2016 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Patrik opět nezklamal. Pobavil, dojal, rozbrečel. Doufám, že napíše další kousky, hrozně mě baví. Jako autor i jako člověk. Dobíjí mě dobrou náladou a optimismem

26.11.2016 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Mám ráda příběhy, které píše sám život. Znovu jsem se utvrdila v tom, že bychom si měli vážit každého dne, každé hodiny, každé minuty a neplýtvat časem. Život je nevyzpytatelnej a zatraceně krátkej. A když člověk chce, dokáže překonat i velké překážky

18.11.2016 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Patrik je muj miláček, zbožňuju ho jako člověka a miluju jeho knížky

13.11.2016 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knihu jsem chroustala dlouho, nebavila mě, mohla být klidně o polovinu kratší. Ale dozvěděla jsem se alespoň zajímavé věci o slonech. Konec mne velmi zklamal, čekala jsem jiné rozuzlení, cejtim se "podvedená"

04.11.2016 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Tohodle plesnivýho dědka jsem si okamžitě zamilovala. Ve spoustě případech jsem ho chápala, taky moc nemusim lidi... Hlavně ty, co zbytečně kecaj :)

05.10.2016 5 z 5

Máš mě vůbec rád? Máš mě vůbec rád? Fausto Brizzi

100 dní štěstí se mi líbilo o fousek víc, ale i tato kniha mě rozplakala, a donutila nad spoustou věcí se zamyslet. Určitě stojí za přečtení. Někoho možná dokáže vyléčit i z deprese ;)

05.10.2016 5 z 5

Děti boží Děti boží David Hidden

Hiddenovi jsem za Děs ubrala hvězdu kvůli odfláknutému konci. Teď to vzal opět šmahem, ale dám pět hvězd. Za napínavý a strhující děj. Když se Nobody plazil tunelem, měla jsem klaustrofobii taky. Prostě super! A to Davidovo "JAKO" nemá chybu, taková přirovnání prostě nevymyslíte ;)

29.09.2016 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Kniha se mi líbila, ale trochu jsem se v té zápletce zamotávala....Asi proto, že jsem ji četla s několikadenními pauzami

01.09.2016 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Absolutně nechápu negativní komentáře. Za sebe říkám, že pro milovníky thrillerů je toto ideální (pro mě dokonalý) čtivo. Já jsem (u)spokojená ;)

17.08.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Báchorky zrzavé cácorky jsem odložila po 47 stránkách, to se nedalo. Dávám z milosti dvě hvězdy za ilustraci. Ta je dokonalá

01.08.2016 2 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

O čem jiném by kniha Švadlena měla být než o šití, látkách a módě? Plno komentářů člověka od koupě odradí, často zbytečně :-(

27.06.2016

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

**** + * pro herce za nápad.... Ale chápu, že toto neni literatura pro každého

17.06.2016 5 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Beru jednu hvězdu za zbytečné kudrlinky, které knihu natahují

14.06.2016 4 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Hračka je sra*ka, omlouvám se za ten výraz. Odloženo zhruba ve čtvrtině, nedalo se....

14.06.2016 odpad!

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Snižovat hodnocení knihy jenom proto, že se týká tématu, o kterém to celé je, mi přijde dost zvláštní. Za sebe říkám, že rozhodně stojí za přečtení

27.04.2016 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Knížku jsem odložila na neurčito, došla jsem k 78.stránce a musela si dát voraz. Uff, drsné čtení pro silné povahy

15.02.2016