Final cut – Vrah z internetu

Vrah, který si počíná jako počítačový virus: je neviditelný a všudypřítomný. Říká si Bezejmenný a jeho činy vyvolávají hrůzu a strach po celém Berlíně. Vrchní komisařka Clara Vidalisová a její tým jsou v oddělení patopsychologie pro těžké případy kompetentní, ale postupy tohoto zločince vyrážejí dech i jim. Pachatel vždy geniálně navede vyšetřovatele na falešnou stopu. Teprve postupem času si komisařka uvědomí, že vrah svou děsivou hru nehraje s policií, ale pouze s ní samotnou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/215868/vrah-z-internetu-LmR-215868.jpg 3.8108
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno · Knižní klub

Final Cut · 2012

Kniha Final cut – Vrah z internetu

Simona838

Ctive. Bez hluchych mist. Trochu mi vadilo prehnane nasili - cilem (zda se) bylo predevsim sokovat ctenare. Chvilema zajimave info (od policejniho profilera). Ale des - A. Bathory opravdu nebyla manzelka Vlada Draculy! To autor nevychytal.

Twinny
27.12.2018

Můj druhý thriller, ovšem první, který mě zaujal. Vybrala jsem si ho k Vánocům 2015 a byl to opravdu výborný dárek. Pamatuji si ho dodnes. Díky Vrahovi z internetu jsem se dostala ke čtení thrillerů a detektivek.

EvieS
29.12.2017

Uff tak tohle byla hodně velká slabota. Měla jsem chuť knihu odložit a už se k ní nikdy nevracet. U většiny kapitol jsem usínala. Nudné, nezáživné. Posledních pár kapitol tomu dalo docela život.

Veronika33
22.11.2017

Kniha sa mi veľmi páčila, presne thriller aké mám rada, pútavý bez nudných hluchých miest. Odporúčam.

Helimadoe
13.11.2017

Zpočátku jsem uvažoval, že knihu odložím a už se k ní nevrátím. Nevadí mi zobrazované násilí, ale nelíbí se mi, když je to takhle prvoplánové jen pro efekt, což mi při čtení této knihy připadalo. Připomnělo mi to pana Lutze, se kterým si moc nerozumím. Potom to přešlo víc k normálnější detektivce a tak jsem knihu nakonec zdolal. Ale žádnou radost jsem z toho neměl.

klara225
09.11.2017

Dalo se to. Některé pasáže mě hodně bavily, jiné mě zase nudily. Líbilo se mi, že autor neměl tendenci nachytat čtenáře a vodit je za nos. Naopak čtenář byl informovaný a mohl sledovat, jak se policie honí za falešnou stopou. Bohužel to nebylo úplně dotažené. Jsou lepší detektivky, ale námět dobrý.

tyjá
30.07.2017

Ze začátku dost morbidní, ale od půlky už jsem se začetla a nedokázala knihu odložit.

HYPNOS88
18.07.2017

Ale jo. Čtivé to bylo, pár "scén" tam bylo perfektních, ale dalo by se z takového námětu vytěžit podstatně více. Celkově průměr. Přelouskl jsem to za pár jízd tramvají, ale nenechalo to ve mě nic.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autor knihy

Veit Etzold